PumpS SMB5 230V a Brio Tank-E

PumpS SMB5 230V a Brio Tank-E

Na objednávku
480.00 € (s DPH)
Na objednávku

Popis produktu

Vodáreň SMB 5 / Brio Tank-E


Kompletná domáca vodáreň  z viacstupňového čerpadla z nehrdzavejúcej ocele typu SMB 5 a riadiacej jednotky Brio Tank-E s integrovanou ochranou proti chodu nasucho, integrovanou membránovou tlakovou nádobou a anticyklickou ochranou.

Set obsahuje

 • Ponorné čerpadlo SMB 5 / 230V
 • Ovládacia jednotka Brio Tank-E


Ponorné čerpadlo SMB5 / 230 V

SMB 5 je viacstupňové čerpadlo, ktoré je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Motor je chladený čerpanou kvapalinou a je skonštruovaný tak, že nasáva kvapalinu, ktorá sa má čerpať, zo spodnej časti čerpadla. Vďaka kompaktnému dizajnu a použitým materiálom je séria SMB dokonalým čerpadlom na použitie v poľnohospodárstve, priemysle a rodinných domoch a na použitie 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Čerpadlá série SMB sú navrhnuté tak, aby čerpali čistú vodu bez mechanického alebo abrazívneho znečistenia.


Material čerpadla
 • Vonkajšie plášť čerpadla: Nehrdzavejúca oceľ AISI 304
 • Vonkajšie plášť motora: Nehrdzavejúca oceľ AISI 304
 • Hriadeľ čerpadla: Nehrdzavejúca oceľ AISI 420B
 • Obežné kolesa: Nehrdzavejúca oceľ AISI 304Krivka čerpadla

Brio Tank-E

Brio Tank-E je zariadenie na automatické spustenie a zastavenie elektrického čerpadla s dodávacím tlakom najmenej 2 bar vo vzťahu k poklesu tlaku (otvorenie kohútikov) a systémovému tlaku po zatvorení kohútikov, v ktorých je nainštalované. Brio Tank-E zaisťuje vypnutie čerpadla, keď nie je prítomná voda, čím ho chráni pred poškodením spôsobeným suchým chodom. Zariadenie môže pokračovať v automatickom reštarte čerpadla, aby sa skontrolovalo, či je voda opäť k dispozícii. Expanzná nádrž s objemom 0,4 litra redukuje tlakové rázy a počet možných reštartov v dôsledku malých únikov v systéme. Manometer zabezpečuje kontrolu zapínania a tlaku v systéme. Funkcia anticykličkej ochrany vypne čerpadlo, ak v systéme sú netesnosti, aby sa zabránilo poškodeniu motora a čerpadla.


Vlastnosti Brio Tank-E

 • Čerpadlo sa zapne automaticky, keď tlak v systéme klesne pod 2 bar
 • Neustále reguluje tlak pri dávkovaní až do uzavretia posledného odberu
 • Chráni čerpadlo proti chudo na sucho
 • Brio Tank E má anticyklickú ochranu, ktorá chráni čerpadlo pred častým zapínaním a vypínaním
 • Nesmie byť inštalovaný vo vlhkom prostredí alebo v priestoroch s vysokou vlhkosťouň


Rozmery Brio Tank-E
Vodarenský schema
Táto domáca vodáreň je určená na použitie v menších zariadeniach s maximálnym počtom odberných miest 6  (menšie domy alebo bungalovy). Ak máte viac ako 6 odberov, môže dôjsť k nerovnomernému tlaku a nadmernému poklesu tlaku v systéme.

Technické parametre

Q max: 60 l/min
Napätie: 230 V
Výtlačna výška (H max): 55 m
P max: 0,8 kW
Dĺžka kábla: 20 m
Priemer čerpadla: 117 mm