Sting - 0,37

Sting - 0,37

Kategória: Vretenové čerpadla Výrobca: IBO
Nedostupné
184.00 € (s DPH)
Nedostupné

Popis produktu

2" Sting 0,37Ponorné vretenové čerpadlo STING-0,37 je zkonštruované ako odolné, bezúdržbové na inštaláciu a obsluhu nenáročné ponorné čerpadlo so širokým použitím pre zásobovanie vodou z vlastných zdrojov úžitkovej vody v poľnohospodárstve, pri rodinných domoch, chatách, záhradách.Vďaka jeho rozmerom (priemer 50 mm) je vhodné do vrtov od priemeru 75 mm.Ponorné vretenové čerpadlo STING-0,37 je určené na dlhšie doby čerpania.Časté zapínanie a vypínanie čerpadla má negatívny vplyv na životnosť čerpadla (max. do 20/hod). Obsah pevných častíc vo vode by nemal presiahnuť 120g/m3 pri max. veľkosti zrna 0,05 mm. Max. ponor pod hladinu 20 m.


KONŠTRUKCIA :

-motor čerpadla:ponorný motor s nerezovým plášťom,medeným vinutím,hriadeľ je tesnený dvojitou keramickou mechanickou upchávkou chladenou netoxickým olejom.Rozbehový kondenzátor(20 mcrF) je umiestnený priamo v telese motora.

-čerpadlo:vreteno z vysokoodolnej uhlíkovej ocele je cez pružnú pryžovú spojku spojené s hriadeľom motora.Vreteno je uložené v pryžovom statore.Na výtlaku čerpadla je umiestnená gumová klapka(nejedná sa o spätnú klapku)omedzujúca zpätné hydraulické rázy


Krivka čerpadla:


Technické parametre

Q max: 18 l/min
Napätie: 230 V
Výtlačna výška (H max): 50 m
P max: 0,37 kW
Dĺžka kábla: 15 m
Hmotnosť: 8 kg
Priemer čerpadla: 50 mm
Max. ponor motora: 20 m