Čerpadlo na odpadovú vodu Grundfos UNILIFT AP50B.50.08.A1V - 96468354
Grundfos UNILIFT AP50B.50.08.A1V
Ponorné čerpadlo na odpadovú vodu
UNILIFT AP50B je vertikálne jednostupňové ponorné čerpadlo vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, určené pre čerpanie odpadovej vody. Disponuje integrovaným ponorným 1-fázovým motorom, ktorý zabezpečuje spoľahlivý výkon a dlhú životnosť.
Čerpadlo je vybavené kruhovým stojanom a praktickou rukoväťou pre jednoduchú manipuláciu. Dodáva sa s 10-metrovým elektrickým káblom a plavákovým spínačom, ktorý umožňuje automatický štart a stop čerpadla podľa potreby.
Obežné koleso typu VORTEX je navrhnuté tak, aby zvládalo prietok cez kaly, odpadovú vodu a ďalšie nečistoty bez upchávania. Bezpečnosť prevádzky zaručuje dvojitá upchávka a komora naplnená netoxickým špeciálnym olejom.
Motor je vybavený izoláciou triedy F a tepelnou nadprúdovou ochranou. Guľôčkové ložiská s trvalou tukovou náplňou zabezpečujú tichý a hladký chod po mnoho rokov. Čerpadlo je možné namontovať voľne alebo tak, aby bolo vhodné pre použitie s automatickou spojkou.
Technické parametre
| Kvapalina | |
|---|---|
| Rozsah teploty kvapaliny | 0 .. 40 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998.2 kg/m³ |
| Technické údaje | |
| Maximálny prietok | 6.67 l/s |
| Typ obežného kolesa | VORTEX |
| Maximálna veľkosť častice | 50 mm |
| Schválenia | CE, RCM, VDE, LGABG, EAC, MORO, UKCA, SEPRO |
| Materiály | |
| Teleso čerpadla | Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301 (AISI 304) |
| Obežné koleso | Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301 (AISI 304) |
| Inštalácia | |
| Rozsah teploty okolia | 0 .. 40 °C |
| Druh pripojenia | Rp |
| Veľkosť pripojenia | 2 inch |
| Maximálna inštalačná hĺbka | 7 m |
| Automatická spojka | Áno |
| Miesto inštalácie | Indoor/outdoor |
| Elektrické údaje | |
| Príkon P1 | 1.2 kW |
| Typ motora (1-fázový) | PSC |
| Výkon P2 | 0.74 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Menovité napätie | 1 x 230 V |
| Menovitý prúd | 5.37 A |
| Cos phi (účinník) | 0.97 |
| Menovité otáčky | 2790 rpm |
| Veľkosť kondenzátora (prevádzka) | 16 µF/400 V |
| Krytie IP | IP68 |
| Izolácia motora | F |
| Dĺžka napájacieho kábla | 10 m |
| Káblová koncovka | SCHUKO |
| Iné informácie | |
| Čistá hmotnosť | 11.6 kg |
| Hrubá hmotnosť | 12.9 kg |
| Environmentálne schválenia | WEEE |
| Q max Maximálny prietok | 6,67 l/s |
| Napätie | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 11 m |
| P max Maximálny príkon | 1,2 kW |
| DN výtlak - priemer | 2 '' |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Váha | 13 kg |
