CR 1-8 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516266
2.4 m3/hod
50 m
0.55 kW
CR 1-8 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516266
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
CR 1-8 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516266
Prehľad produktu
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené na montáž do potrubia alebo na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie. Tento model je vybavený 3-fázovým AC motorom a nie je vybavený frekvenčným meničom.
Funkcie a vlastnosti
- Obežné kolesá a telesá článkov vyrobené z nehrdzavejúcej ocele EN 1.4301
- Hlava a pätka čerpadla sú z liatiny
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa normy EN 12756
- Motor spojený s čerpadlom cez delenú liatinovú spojku
- Pripojenie na potrubie pomocou prírub DIN / ANSI / JIS
- Orientácia čerpadla: vertikálna
- Jednoduché usporiadanie hriadeľovej upchávky: HQQV
- Schválenia: CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS
Technické parametre
| Menovité otáčky čerpadla | 2856 rpm |
|---|---|
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 38.6 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQV |
| Maximálny prevádzkový tlak | 25 bar |
| Maximálny tlak pri danej teplote | 25 bar / 90 °C, 25 bar / -20 °C |
| Veľkosť pripojenia sac. strany | DN 25/32 (1 1/4 inch) |
| Veľkosť pripojenia výtlaku | DN 25/32 (1 1/4 inch) |
| Druh pripojenia | DIN / ANSI / JIS |
| Menovitý príkonn (P2) | 0.55 kW |
| Frekvencia (f) | 50 Hz |
| Napätie (U) | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Menovitý elektrický prúd | 2.50/1.44 A |
| Rozbehový elektrický prúd | 580-620 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Otáčky motora (n) | 2830-2850 rpm |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Účinnosť Eta 1/1 | 77.8 % |
| Účinnosť Eta 3/4 | 81.5-78.5 % |
| Účinnosť Eta 1/2 | 79.5-74.5 % |
| Počet pólov | 2 |
| Krytie IP | 55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimálnej účinnosti (MEI ≥) | 0.70 |
| Čistá hmotnosť | 24.6 kg |
| Hrubá hmotnosť | 27.4 kg |
| Prepravné množstvo | 0.063 m³ |
| Príruba motora | FT85 |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS |
Použité materiály
- Základňa: Liatina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B)
- Obežné koleso: Nehrdzavejúca oceľ (EN 1.4301, AISI 304)
- Ložiská: SIC
| Q max Maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 50 m |
| P max Maximálny príkon | 0.55 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 90 °C |
| Max. prúd motora | 2.50/1.44 A |
