CR 1-9 A-FGJ-A-E-HQQE / 96478872
2.4 m3/hod
56 m
0.55 kW
CR 1-9 A-FGJ-A-E-HQQE / 96478872
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
CR 1-9 A-FGJ-A-E-HQQE / 96478872
Prehľad produktu
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž do potrubia alebo na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie, čo znamená, že musí byť nainštalované v systéme, kde je zaručený prívod kvapaliny.
Motor je 3-fázový AC motor, zabezpečujúci spoľahlivý a efektívny výkon čerpadla.
Funkcie a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov: nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301 zabezpečujúca vysokú odolnosť voči korózii.
- Materiál hlavy a pätnej časti čerpadla: liatina poskytujúca pevnosť a stabilitu.
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa normy EN 12756 pre spoľahlivé tesnenie.
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou.
- Pripojenie na potrubie pomocou DIN, ANSI alebo JIS prírub, čo umožňuje univerzálne použitie.
- Orientácia čerpadla vertikálna, vhodná pre rôzne montážne podmienky.
- Upchávka typu HQQE s jednoduchým usporiadaním hriadeľa upchávky.
Technické parametre
| Menovité otáčky | 2856 rpm |
|---|---|
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 42.9 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQE |
| Maximálny prevádzkový tlak | 25 bar |
| Teplota kvapaliny | -20 °C až 120 °C |
| Pripojenie potrubia | DIN / ANSI / JIS príruby |
| Veľkosť sacieho hrdla | DN 25/32 (1 1/4 inch) |
| Veľkosť výtlačného hrdla | DN 25/32 (1 1/4 inch) |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 25 |
| Motor | 3-fázový AC motor, typ 71B, výrobné číslo: 85805103 |
| Príkon (P2) | 0.55 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D / 380-415Y V |
| Menovitý elektrický prúd | 2.50/1.44 A |
| Rozbehový elektrický prúd | 580-620 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Účinnosť IE | IE3 |
| Index minimálnej účinnosti (MEI) | ≥ 0.70 |
| Ip krytie | 55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Čistá hmotnosť | 25.1 kg |
| Hrubá hmotnosť | 27.8 kg |
| Prepravné množstvo | 0.063 m³ |
Použité materiály
- Základňa: liatina EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B
- Obežné koleso: nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301, AISI 304
- Ložiská: SIC
Riadiace jednotky a kvapalina
Riadiace jednotky: Frequency converter: None
Čerpaná kvapalina: Voda
Rozsah teploty kvapaliny: -20 °C až 120 °C
Vybraná teplota kvapaliny: 20 °C
Hustota: 998.2 kg/m³
Schválenia: CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS
Tolerancia krivky: ISO9906:2012 3B
| Q max Maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 56 m |
| P max Maximálny príkon | 0.55 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 2.50/1.44 A |
