CR 1-10 A-A-A-E-HQQE / 96516180
2.4 m3/hod
62 m
0.55 kW
CR 1-10 A-A-A-E-HQQE / 96516180
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
CR 1-10 A-A-A-E-HQQE / 96516180
Prehľad
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, pripravené pre montáž do potrubia alebo na základ. Toto čerpadlo nie je samonasávacie a je určené na čerpanie vody.
Funkcia a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov: Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301
- Hlava a pätka čerpadla z liatiny
- Upchávka čerpadla podľa normy EN 12756
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou
- Pripojenie na potrubie pomocou Oval / Rp prírub
- 3-fázový AC motor zabezpečujúci spoľahlivý výkon
- Riadiaca jednotka: bez frekvenčného meniča
Technické parametre
| Čerpaná kvapalina | Voda |
|---|---|
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 °C až 120 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998.2 kg/m³ |
| Menovité otáčky čerpadla | 2856 rpm |
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 47.1 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Typ upchávky | HQQE (jednoduchá) |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerancia pásma krivky | ISO9906:2012 3B |
| Motor | 3-fázový AC, IEC 71B, výkon 0.55 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Menovitý el. prúd | 2.50/1.44 A |
| Rozbehový el. prúd | 580-620 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Otáčky motora | 2830-2850 rpm |
| Účinnosť triedy IE | IE3 |
| Účinnosť Eta 1/1 | 77.8 % |
| Účinnosť Eta 3/4 | 81.5-78.5 % |
| Účinnosť Eta 1/2 | 79.5-74.5 % |
| Počet pólov | 2 |
| IP krytie | IP55 (ochrana pred prachom a prúdovou vodou) |
| Izolácia motora | F |
| Pripojenie potrubia | Oval / Rp príruby, PN 16 |
| Veľkosť sacieho hrdla | 1 inch |
| Veľkosť výtlačného hrdla | 1 inch |
| Maximálny prevádzkový tlak | 16 bar |
| Prevádzkový tlak pri teplote 120 °C | 16 bar |
| Prevádzkový tlak pri teplote -20 °C | 16 bar |
| Hrubá hmotnosť | 23.6 kg |
| Čistá hmotnosť | 20.9 kg |
| Prepravné množstvo | 0.063 m³ |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimálnej účinnosti MEI | ≥ 0.70 |
Použité materiály
- Základňa: Liatina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B)
- Obežné koleso: Nehrdzavejúca oceľ (EN 1.4301 / AISI 304)
- Ložiská: SIC
Inštalácia
Maximálna teplota okolia pre inštaláciu je 60 °C. Čerpadlo je určené pre fixnú montáž s pripojením na potrubie pomocou Oval alebo Rp prírub.
| Q max Maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 62 m |
| P max Maximálny príkon | 0.55 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 2.50/1.44 A |
