DDA7.5-16 AR-PVC/V/C-F-31U2U2FG - 97721950
DDA7.5-16 AR-PVC/V/C-F-31U2U2FG - 97721950
Prehľad produktu
SMART Digital DDA je kompaktné objemové membránové dávkovacie čerpadlo s krokovým motorom a inteligentnou riadiacou elektronikou s minimálnou spotrebou elektrickej energie. Čerpadlá radu SMART Digital Dosing pracujú pri plnej dĺžke zdvihu pre zabezpečenie optimálnej presnosti, plnenia a nasávania, aj pri použití vysoko viskóznych kvapalín. Trvanie každého zdvihu sa mení v závislosti od nastavenej kapacity, čo vedie k optimálnemu hladkému a konštantnému prietoku na výtlačnej strane.
Montážna doska umožňuje inštaláciu v troch rôznych polohách bez nutnosti použitia dodatočného príslušenstva. Ovládaciu časť je možné ľahko natočiť do prednej, ľavej alebo pravej polohy. Grafický LC displej s viacfarebným pozadím robí nastavenie intuitívnym a ovládacie prvky sú chránené priehľadným krytom.
Funkcie a vlastnosti
Dávkovacia hlava obsahuje:
- PTFE membrány s dlhou životnosťou a univerzálnou chemickou odolnosťou
- Zdvojené guľové ventily pre vysokú presnosť dávkovania
- Odvzdušňovací ventil pre ľahké uvedenie do prevádzky
Prevádzkové režimy:
- Ručné dávkovanie v ml/h, l/h alebo GPH
- Impulzné riadenie v ml/pulz - vrátane pamäťovej funkcie
- Analógové riadenie 0/4-20 mA
- Funkcia dávok na impulzoch v ml, l alebo gal
- Časovo založená funkcia dávok (časový spínač, cykly alebo týždeň)
- Riadenie Fieldbus (Genius pripravený pre Profibus DP E-box)
Ďalšie vlastnosti:
- Automatické odvzdušňovanie počas spánkového režimu na zabránenie odstávke čerpadla z dôvodu zavzdušnenia
- Dva módy: 50% (max prietok 3.75 l/h) a 25% (max prietok 1.88 l/h) pre vysokoviskózne kvapaliny
- Displej servisných informácií zobrazujúci termín servisu a objednávacie číslo dielov
- Dvojstupňová uzamykacia funkcia na ochranu proti neoprávnenému použitiu
- Prídavná displejová funkcia pre zobrazovanie ďalších informácií, napr. aktuálny vstupný signál mA
- Počítadlo celkového dávkovaného objemu (s možnosťou resetu), prevádzkových hodín a ďalšie
- Uloženie a načítanie používateľských nastavení, vrátane návratu do továrenských nastavení
Vstupy a výstupy:
- Vstup pre impulznú prevádzku, analógový signál 0/4-20 mA a externý stop
- Vstup pre nízku hladinu a signál prázdnej nádrže
- Dve bezpotenciálové výstupné relé (max 30 V AC/DC) pre alarmy, signalizáciu zdvihu a dávkovania
- Analógový výstup 0/4-20 mA
- Komunikačné rozhranie Fieldbus (Genius a voliteľný Profibus DP E-box)
Technické parametre
| Typový kľúč | DDA 7.5-16 AR-PVC/V/C-F-31U2U2 |
|---|---|
| Maximálny prietok | 7.5 l/h |
| Pomalý režim 50% | 3.75 l/h |
| Pomalý režim 25% | 1.88 l/h |
| Minimálny prietok | 2.5 ml/h |
| Pomer stlmenia | 1:3000 |
| Schválenia | CE, CSA-US, NSF61, EAC, RCM |
| Typ ventila | Štandard |
| Maximálna viskozita | 50 mPas / 1800 mPas / 2500 mPas |
| Presnosť opakovania | 1 % |
| Rozsah teploty okolia | 0 .. 45 °C |
| Maximálny prevádzkový tlak | 10 bar |
| Inštalačná sada | nie |
| Typ inštalácie | Žiadna inštalačná sada |
| Sacie hrdlo | 4/6, 6/9, 6/12, 9/12 mm |
| Výtlačné hrdlo | 4/6, 6/9, 6/12, 9/12 mm |
| Sacia výška | 6 m |
| Priming lift | 2 m |
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | 0 .. 45 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998.2 kg/m³ |
| P1 max | 24 W |
| Frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Napätie | 1 x 100-240 V |
| Krytie IP | IP65 / TYPE 4X |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Káblová koncovka | EU |
| Zapínací prúd | 25A pri 230V po dobu 2ms |
| Variant riadenia | AR |
| Riadenie hladiny | ÁNO |
| Analógový vstup | 0/4-20 mA |
| Impulzné riadenie | ÁNO |
| Vstup ext. Stop | ÁNO |
| Analógový výstup | 0/4-20 mA |
| Výstupné relé | 2 |
| Bus komunikácia | ÁNO |
| Čistá hmotnosť | 2 kg |
| Hrubá hmotnosť | 3 kg |
| Farba | Červený |
| Fínčina | 4981119 |
Použité materiály
- Dávkovacia hlava: PVC (Polyvinylchlorid)
- Guľa ventila: Keramika
- Tesnenie: FKM
Inštalácia
Rozsah teploty okolia pre inštaláciu je 0 .. 45 °C. Čerpadlo nevyžaduje žiadnu inštalačnú sadu. Montážna doska umožňuje inštaláciu v troch rôznych polohách bez nutnosti dodatočných príslušenstiev. Ovládacia časť je možné natočiť do prednej, ľavej alebo pravej polohy podľa potreby.
| Q max Maximálny prietok | 7,5 l/h |
| Napätie | 230 V |
| P max Maximálny príkon | 24 W |
| Dĺžka kábla | 1,5 m |
| Názov | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Kit, valve/diaph. SD-S-PVC/V/C-1 - 97751479
|
