Drain 250
100 l/min
7 m
0,25 kW
Popis
Parametre
Drain 250
Prehľad
Plastové ponorné čerpadlo s plavákom a mechanickou upchávkou vhodné na čerpanie vody z nádrží, potokov, jazierok, záhradných fontán a bazénov. Je ideálne aj na odvodňovanie zatopených priestorov a ďalších podmienok vyžadujúcich spoľahlivý odvod vody.
Funkcie a vlastnosti
- Vyrobené z odolného plastu pre dlhú životnosť.
- Plavákový spínač zabezpečujúci automatický chod čerpadla podľa hladiny vody.
- Mechanická upchávka chrániace vnútorné komponenty pred únikom vody.
- Vhodné pre rôzne aplikácie vrátane čerpania z prírodných a umelých nádrží, fontán a bazénov.
Technické parametre
| Maximálny prietok (Qmax) | 100 l/min |
|---|---|
| Maximálny tlak (Hmax) | 7 m |
| Príkon | 250 W |
| Výtok | 5/4" |
| Q max Maximálny prietok | 100 l/min |
| Napätie | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 7 m |
| P max Maximálny príkon | 0,25 kW |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Priechodnosť častíc | 5 mm |
| Hmotnosť | 6,5 kg |
