Grundfos ALPHA2 25-80 180 / 99411178
8 m
50 W
Grundfos ALPHA2 25-80 180 / 99411178
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5713828675293
Skladom
399.00 € (s DPH)
Skladom
EAN:
5713828675293
Popis
Parametre
Grundfos ALPHA2 25-80 180 / 99411178
Poznámka: Tento produkt sa už nevyrába a bol nahradený novým Grundfos Alpha2 GO 25-75 / 93074276. Nájdete ho aj v našom obchode tu.
Prehľad produktu
Vysokoúčinné obehové čerpadlo Grundfos Alpha2 25-80 / 180 (99411178) je vybavené motorom s permanentným magnetom (ECM technológia) a ponúka integrovanú elektronickú reguláciu výkonu prostredníctvom plynulej zmeny otáčok. Disponuje funkciou AutoAdapt s automatickým nočným režimom a voliteľným zobrazovaním spotreby energie alebo prietoku. Spoľahlivosť predlžuje elektrické pripojenie s osvedčenou zástrčkou ALPHA a motor je chránený proti preklzu, chodu nasucho a disponuje funkciou rozbehu. Súčasťou balenia je tepelnoizolačný plášť pre optimálnu izoláciu.
Funkcie a vlastnosti
- Vysokoúčinná EC technológia motora s permanentnými magnetmi
- Puzdro čerpadla zo sivej liatiny s kataforetickým povlakom pre maximálnu odolnosť proti korózii
- Financovanie možné v rámci dotácie "Optimalizácia vykurovania"
- Funkcia AutoAdapt pre samočinné prispôsobenie charakteristickej krivky a optimálne nastavenie
- Nastavenia regulácie: proporcionálna regulácia tlaku, konštantný tlak, 3 pevné rýchlosti
- Splnenie požiadaviek smernice EnEV (odsek 14, bod 3)
- Prevádzkový rozsah teplôt média: +2 °C až +110 °C
- Automatické nočné nastavenie pre úsporu energie
- Integrovaný LED displej s možnosťou zobrazenia spotreby energie alebo aktuálneho objemového prietoku
- Tepelnoizolačný plášť v súlade s EnEV
- Jednoduchá elektrická inštalácia vďaka zástrčke ALPHA
- Kompaktný dizajn vhodný aj do stiesnených priestorov
Technické parametre
| Menovitý prietok | 2,14 m³/h |
|---|---|
| Menovitá dodacia výška | 4.36 m |
| Maximálny výtlačný výkon | 80 dm |
| Teplotná trieda | 110 °C |
| Schválenia | CE, VDE |
| Kód Modelu | E |
| Teplota okolia | 0 .. 40 °C |
| Max. Prevádzkový tlak | 10 bar |
| Typ pripojenia | G |
| Veľkosť pripojenia | 1 1/2 palca |
| Menovitý tlak | PN 10 |
| Inštalačná dĺžka | 180 mm |
| Teplotný rozsah média | 2 .. 110 °C |
| Teplota média počas prevádzky | 60 °C |
| Hustota média | 983,2 kg/m³ |
| Minimálna spotreba energie P1 | 3 W |
| Príkon P1 | 50 W |
| Sieťová frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Menovité napätie | 1 x 230 V |
| Maximálna spotreba prúdu | 0.04 .. 0.44 A |
| Trieda ochrany (IEC 34-5) | X4D |
| Trieda izolácie (IEC 85) | F |
| Ochrana motora | Žiadna ochrana motora |
| Teplotná ochrana | ELEC |
| Automatické nočné nastavenie | Áno |
| Index energetickej účinnosti (EEI) | 0.18 |
| Umiestnenie svorkovnice | 6 hodín |
| Čistá hmotnosť | 1,98 kg |
| Hrubá hmotnosť | 2,14 kg |
| Prepravná objem | 0.004 m³ |
Použité materiály
| Puzdro čerpadla | šedá liatina |
|---|---|
| Skriňa čerpadla | EN 1561 EN-GJL-150 a ASTM A48M-150B |
| Materiál obežného kolesa | kompozitný materiál (PES 30% GF + PESU-GF20%) |
| Obežné koleso | PES 30% GF + PESU-GF20% |
Výkonnostná krivka
Rozmery
| Napätie | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 8 m |
| P max Maximálny príkon | 50 W |
| DN výtlak - priemer | 6/4 '' |
| Max. prúd motora | 0.44 A |
| Objednávacie číslo | 99411178 |
| Menovitý prietok | 2,14 m3/h |
| Menovitý výtlak | 4.36 m |
