CR 1-10 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516246
2.4 m3/hod
62 m
0.55 kW
CR 1-10 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516246
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
CR 1-10 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516246
Prehľad
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž priamo do potrubia alebo na základňu. Čerpadlo nie je samonasávacie, vhodné pre širokú škálu aplikácií vyžadujúcich spoľahlivý prietok kvapalín.
Funkcie a vlastnosti
- Obežné kolesá a telesá článkov vyrobené z nehrdzavejúcej ocele EN 1.4301 pre vysokú odolnosť proti korózii
- Hlava a pätka čerpadla z liatiny zaisťujúca pevnosť a stabilitu konštrukcie
- Upchávka čerpadla navrhnutá podľa normy EN 12756 pre spoľahlivú tesnosť
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou pre jednoduchú údržbu
- Pripojenie na potrubie pomocou DIN / ANSI / JIS prírub pre univerzálne použitie
- Trojfázový AC motor s vysokou spoľahlivosťou a efektivitou
Technické parametre
| Menovité otáčky čerpadla | 2856 rpm |
|---|---|
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 47.1 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQE |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO 9906:2012 3B |
| Motor štandard | IEC |
| Typ motora | 71B |
| Výkon (P2) | 0.55 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D / 380-415Y V |
| Menovitý elektrický prúd | 2.50/1.44 A |
| Rozbehový elektrický prúd | 580-620 % |
| Cos phi | 0.80 - 0.70 |
| Počet pólov | 2 |
| Krytie IP | 55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Účinnosť IE | IE3 |
| Index minimálnej účinnosti MEI≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnosť | 25.5 kg |
| Hrubá hmotnosť | 28.2 kg |
| Prepravné množstvo | 0.063 m³ |
Použité materiály
- Základňa z liatiny EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B
- Obežné koleso z nehrdzavejúcej ocele EN 1.4301 (AISI 304)
- Ložiská: SIC
Inštalácia
- Maximálna teplota okolia: 60 °C
- Maximálny prevádzkový tlak: 25 bar
- Maximálny tlak pri teplote 120 °C: 25 bar
- Maximálny tlak pri teplote -20 °C: 25 bar
- Veľkosť pripojenia sacia strana: DN 25/32 (1 1/4 inch)
- Veľkosť pripojenia výtlak: DN 25/32 (1 1/4 inch)
- Druh pripojenia: DIN / ANSI / JIS príruby
- Príruba motora: FT85
| Q max Maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 62 m |
| P max Maximálny príkon | 0.55 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 2.50/1.44 A |
