CR 1-3 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516261
m3/hod
19.2 m
0.37 kW
CR 1-3 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516261
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Príslušenstvo
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 1-3 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516261
CR 1-3 A-FGJ-A-V-HQQV
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž do potrubia alebo na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie, čo znamená, že vyžaduje predbežné naplnenie kvapalinou na správnu funkciu.
Funkcie a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov: Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301
- Materiál hlavy a pätnej časti čerpadla: Liatina
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa normy EN 12756
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou pre spoľahlivý prenos výkonu
- Pripojenie na potrubie pomocou DIN / ANSI / JIS prírub
- Motor je trojfázový AC motor
Technické parametre
| Riadiace jednotky | Frequency converter: None |
|---|---|
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 °C až 90 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998.2 kg/m³ |
| Menovité otáčky čerpadla | 2873 rpm |
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 15.6 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQV (jednoduché hriadľové upchávky) |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS |
| Tolerančná pásma krivky | ISO9906:2012 3B |
| Základňa | Liatina EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B |
| Obežné koleso | Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301 (AISI 304) |
| Ložiská | SIC |
| Maximálna teplota okolia | 60 °C |
| Maximálny prevádzkový tlak | 25 bar (25 bar / 90 °C, 25 bar / -20 °C) |
| Druh pripojenia | DIN / ANSI / JIS |
| Veľkosť pripojenia (sacia a výtlaková strana) | DN 25/32 (1 1/4 inch) |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 25 |
| Vstup príruby motora | FT85 |
| Elektrické údaje |
|
| Indikátory a iné |
|
| Q max Maximálny prietok | m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 19.2 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 90 °C |
| Max. prúd motora | 1.74/1.00 A |
