CR 1-4 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516262
2.4 m3/hod
25.4 m
0.37 kW
CR 1-4 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516262
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 1-4 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516241
Prehľad produktu
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené na montáž priamo do potrubia alebo na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie, čo z neho robí vhodné riešenie pre aplikácie s gravitáciou alebo tlakovo napojeným nasávaním.
Funkcie a vlastnosti
- Obežné kolesá a telá článkov vyrobené z nehrdzavejúcej ocele EN 1.4301 pre vynikajúcu odolnosť proti korózii.
- Hlava a pätka čerpadla z liatiny, kombinujúca pevnosť so spoľahlivosťou.
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa normy EN 12756 zaručuje bezpečné utesnenie a minimalizuje úniky.
- Motor je spojený s čerpadlom pomocou delenej liatinovej spojky zabezpečujúcej jednoduchú údržbu.
- Pripojenie na potrubie podľa štandardov DIN, ANSI alebo JIS pomocou prírub pre maximálnu kompatibilitu.
- 3-fázový AC motor zabezpečuje spoľahlivý a stabilný výkon.
Technické parametre
| Riadiace jednotky | Bez frekvenčného meniča |
|---|---|
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 až 120 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota kvapaliny | 998.2 kg/m³ |
| Menovité otáčky čerpadla | 2873 rpm |
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 20.3 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQE, jednoduchá hriadeľová upchávka |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Základňa | Liatina EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B |
| Obežné koleso | Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301 (AISI 304) |
| Ložiská | SIC |
| Maximálny prevádzkový tlak | 25 bar |
| Maximálny tlak pri danej teplote | 25 bar pri 120 °C a -20 °C |
| Teplota okolia (max.) | 60 °C |
| Druh pripojenia | DIN / ANSI / JIS príruby |
| Veľkosť pripojenia (sací / výtlak) | DN 25/32 (1 1/4 inch) |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 25 |
| Príruba motora | FT85 |
| Elektrické údaje | |
| Štandard motora | IEC |
| Typ motora | 71A |
| P2 (výkon motora) | 0.37 kW |
| Príkon požadovaný čerpadlom | 0.37 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Menovitý elektrický prúd | 1.74/1.00 A |
| Rozbehový elektrický prúd | 490-530 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Otáčky (n) | 2850-2880 rpm |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Izolácia | F |
| Čistá hmotnosť | 23.5 kg |
| Hrubá hmotnosť | 26.1 kg |
| Prepravné množstvo | 0.054 m³ |
| Index minimálnej účinnosti (MEI) | ≥ 0.70 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Q max Maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 25.4 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 1.74/1.00 A |
