CR 1-5 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516242
2.4 m3/hod
31.6 m
0.37 kW
CR 1-5 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516242
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 1-5 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516242
Prehľad produktu
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž do potrubia alebo na základ. Toto čerpadlo nie je samonasávacie, čo z neho robí ideálne riešenie pre aplikácie, kde je potrebná spoľahlivá cirkulácia kvapalín s veľmi dobrým hydraulickým výkonom.
Motor je 3-fázový AC motor zaručujúci stabilný chod a vysokú efektivitu prevádzky.
Funkcie a Vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov: Nehrdzavejúca oceľ, EN 1.4301
- Materiál hlavy a pätnej časti čerpadla: Liatina
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa EN 12756
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou pre lepšiu údržbu
- Pripojenie na potrubie cez DIN / ANSI / JIS príruby
- 3-fázový AC motor zabezpečuje spoľahlivý výkon
Technické parametre
| Riadiace jednotky | Bez jednotky frekvenčného meniča |
|---|---|
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 °C až 120 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota kvapaliny | 998,2 kg/m³ |
| Menovité otáčky čerpadla | 2873 rpm |
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 24.9 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Usporiadanie hriadeľovej upchávky | Jednoduché |
| Typ upchávky | HQQE |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Základňa | Liatina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B) |
| Obežné koleso | Nehrdzavejúca oceľ (EN 1.4301, AISI 304) |
| Ložiská | SIC |
| Maximálna teplota okolia | 60 °C |
| Maximálny prevádzkový tlak | 25 bar (pri -20 až 120 °C) |
| Pripojenie | DIN / ANSI / JIS príruby, DN 25/32 (1 1/4 inch), PN 25, vstup 250 lb, príruba motora FT85 |
| Elektrické údaje | IEC štandard, typ motora 71A, výkon 0.37 kW, 50 Hz, 3 x 220-240D/380-415Y V, menovitý prúd 1.74/1.00 A, rozbehový prúd 490-530 %, cos phi 0.70-0.80, otáčky 2850-2880 rpm, trieda účinnosti IE3, izolačná trieda F |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimálnej účinnosti (MEI) | ≥ 0.70 |
| Čistá hmotnosť | 24 kg |
| Hrubá hmotnosť | 26.6 kg |
| Prepravný objem | 0.054 m³ |
| Q max Maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 31.6 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 1.74/1.00 A |
| Názov | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Sada mechanicka upchávka HQQE CR(I/N) 1-5 / 96455086
|
|
Súprava náhradných dielov Grundfos - opotrebiteľné diely CR 1/3 - do 9 stupňov / 96455095
|
Zobraziť viac
