CR 1-6 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516243
2.4 m3/hod
37.6 m
0.37 kW
CR 1-6 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516243
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 1-6 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516243
Prehľad
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené na montáž do potrubia alebo na základňu. Čerpadlo nie je samonasávacie, čo zaručuje jeho využitie pri aplikáciách bez potreby nasávania kvapaliny.
Motor čerpadla je 3-fázový AC motor s vysokou spoľahlivosťou a výkonom.
Funkcie a vlastnosti
- Obežné kolesá a telá článkov vyrobené z nehrdzavejúcej ocele podľa EN 1.4301
- Hlava a pätka čerpadla z liatiny pre odolnosť a pevnosť
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa normy EN 12756
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou
- Pripojenie na potrubie prostredníctvom DIN, ANSI alebo JIS prírub
Schválenia: CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS
Tolerančné pásmo krivky podľa ISO9906:2012 3B
Jednoduché usporiadanie hriadeľovej upchávky typu HQQE
Technické parametre
| Menovité otáčky čerpadla | 2873 rpm |
|---|---|
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 28.3 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQE |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Menovitý el. prúd | 1.74/1.00 A |
| Výkon motora (P2) | 0.37 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Čistá hmotnosť | 24.4 kg |
| Hrubá hmotnosť | 27.1 kg |
| Prepravné množstvo | 0.063 m³ |
| Maximálny prevádzkový tlak | 25 bar |
| Maximálny tlak pri 120 °C alebo -20 °C | 25 bar |
| Veľkosť sac. hrdla | 1 1/4 inch (DN 25/32) |
| Veľkosť výtlakového hrdla | 1 1/4 inch (DN 25/32) |
Použité materiály
- Základňa: Liatina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B)
- Obežné koleso: Nehrdzavejúca oceľ (EN 1.4301 / AISI 304)
- Ložiská: SIC
Inštalácia
- Maximálna teplota okolia: 60 °C
- Maximálny prevádzkový tlak: 25 bar
- Pripojenie: DIN / ANSI / JIS príruby
- Pripojovacie rozmery sacieho a výtlakového hrdla: DN 25/32, 1 1/4 inch
- Príruba motora FT85
| Q max Maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 37.6 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 1.74/1.00 A |
