CR 1-7 A-A-A-V-HQQV / 96516202
2.4 m3/hod
43.7 m
0.37 kW
CR 1-7 A-A-A-V-HQQV / 96516202
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 1-7 A-A-A-V-HQQV / 96516202
Prehľad produktu
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené na montáž priamo do potrubia alebo na základ. Toto čerpadlo nie je samonasávacie.
Charakteristika a funkcie
- Materiál obežných kolies a telies článkov: Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301
- Materiál hlavy a pätnej časti čerpadla: Liatina
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa normy EN 12756
- Motor je spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou
- Pripojenie na potrubie typu Oval / Rp prírubami
- 3-fázový AC motor zabezpečuje spoľahlivý výkon
Technické parametre
| Riadiace jednotky | Frequency converter: None |
|---|---|
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 .. 90 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota kvapaliny | 998.2 kg/m³ |
| Menovité otáčky čerpadla | 2873 rpm |
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 33.6 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Usporiadanie hriadľa upchávky | Jednoduché |
| Typ upchávky | HQQV |
| Hriadeľová upchávka | HQQV |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Základňa | Liatina EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B |
| Obežné koleso | Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301 (AISI 304) |
| Ložiská | SIC |
| Maximálna teplota okolia | 60 °C |
| Maximálny prevádzkový tlak | 16 bar |
| Maximálny tlak pri teplote 90 °C | 16 bar |
| Maximálny tlak pri teplote -20 °C | 16 bar |
| Druh pripojenia | Oval / Rp |
| Veľkosť sacieho hrdla | 1 inch |
| Veľkosť výtlačného hrdla | 1 inch |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 16 |
| Príruba motora | FT85 |
| Elektrické údaje | Štandard motora: IEC Typ motora: 71A P2: 0.37 kW Príkon (P2) vyžadovaný čerpadlom: 0.37 kW Frekvencia: 50 Hz Napätie: 3 x 220-240D/380-415Y V Menovitý el. prúd: 1.74/1.00 A Rozbehový el. prúd: 490-530 % Cos phi: 0.80-0.70 Otáčky (n): 2850-2880 rpm Trieda účinnosti IE: IE3 Izolácia: F Výrobné číslo motora: 85805102 |
| Iné parametre | Poloha svorkovnice: 6 Index minimálnej účinnosti MEI ≥ 0.70 Čistá hmotnosť: 20.1 kg Hrubá hmotnosť: 22.9 kg Prepravné množstvo: 0.063 m³ |
| Q max Maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 43.7 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 90 °C |
| Max. prúd motora | 1.74/1.00 A |
