CR 1-7 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516244
2.4 m3/hod
43.7 m
0.37 kW
CR 1-7 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516244
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 1-7 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516244
Prehľad produktu
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž priamo do potrubia alebo na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie a je ideálne pre aplikácie s cirkuláciou vody v rôznych priemyselných alebo vykurovacích systémoch.
Funkcie a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov z nehrdzavejúcej ocele (EN 1.4301) zabezpečuje vysokú odolnosť proti korózii.
- Hlava a pätna časť čerpadla sú vyrobené z liatiny, poskytujúce pevnosť a spoľahlivosť.
- Upchávka čerpadla spĺňa normu EN 12756, čo zaručuje kvalitné tesnenie a dlhú životnosť.
- Motor spojený s čerpadlom prostredníctvom delenou liatinovou spojkou pre jednoduchú údržbu.
- Pripojenie na potrubie je možné cez DIN, ANSI alebo JIS príruby, zaručujúc kompatibilitu s medzinárodnými štandardmi.
- 3-fázový AC motor zabezpečuje spoľahlivý a stabilný chod zariadenia.
Technické parametre
| Menovité otáčky čerpadla | 2873 rpm |
|---|---|
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 33.6 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQE |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Maximálny prevádzkový tlak | 25 bar |
| Prevádzkový tlak pri danej teplote | 25 bar / 120 °C; 25 bar / -20 °C |
| Veľkosť pripojenia (sacia/výtlak) | DN 25/32; 1 1/4 inch |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 25 |
| Typ motora | IEC 71A, 3-fázový AC |
| P2 (príkon motora) | 0.37 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Menovitý elektrický prúd | 1.74/1.00 A |
| Cos phi | 0.70 - 0.80 |
| Účinnosť (IE trieda) | IE3 |
| Izolácia | F |
| Krytie | IP55 (odolnosť proti prachu a tryskajúcej vode) |
| Hmotnosť (čistá/hrubá) | 24.7 kg / 27.5 kg |
| Index minimálnej účinnosti MEI ≥ | 0.70 |
Použité materiály
- Základňa: Liatina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B)
- Obežné koleso: Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301 (AISI 304)
- Ložiská: SIC
Inštalácia
- Maximálna teplota okolia: 60 °C
- Maximálny prevádzkový tlak až do 25 bar
- Pripojenie: DIN / ANSI / JIS príruby
- Veľkosť pripojenia na sacom a výtlačnom hrdle je DN 25/32 alebo 1 1/4 inch
| Q max Maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 43.7 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 1.74/1.00 A |
