CR 1-7 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516265
2.4 m3/hod
43.7 m
0.37 kW
CR 1-7 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516265
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 1-7 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516265
Prehľad produktu
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž do potrubia alebo na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie, preto je nutné zabezpečiť primerané prívodné podmienky. Toto precízne čerpadlo je ideálne pre čerpanie vody v rôznych aplikáciách, kde je vyžadovaná vysoká spoľahlivosť a efektivita.
Motor je 3-fázový AC motor, zabezpečujúci spoľahlivý a energeticky efektívny chod.
Funkcie a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov vyrobený z nehrdzavejúcej ocele EN 1.4301 pre zvýšenú odolnosť proti korózii.
- Hlava a pätná časť čerpadla z liatiny so špičkovou mechanickou pevnosťou.
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa normy EN 12756 zaručuje spoľahlivú tesnosť a dlhú životnosť.
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou pre efektívny prenos výkonu a jednoduchú údržbu.
- Pripojenie na potrubie DIN / ANSI / JIS prírubami umožňuje univerzálnu kompatibilitu s rôznymi inštaláciami.
- Orientácia čerpadla vertikálna, vhodná pre kompaktné a úsporné usporiadanie.
- Upchávka a hriadeľová upchávka typu HQQV zabezpečuje vysokú tesnosť a prevádzkovú spoľahlivosť.
- Schválenia CE, EAC, UKCA, SEPRO a WRAS potvrdzujú kvalitu a zhody s medzinárodnými normami.
Technické parametre
| Riadiace jednotky | Žiadne |
|---|---|
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 °C až 90 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota kvapaliny | 998.2 kg/m³ |
| Menovité otáčky čerpadla | 2873 rpm |
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 33.6 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Usporiadanie hriadeľovej upchávky | Jednoduché |
| Upchávka | HQQV |
| Hriadeľová upchávka | HQQV |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Základňa | Liatina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B) |
| Obežné koleso | Nehrdzavejúca oceľ (EN 1.4301, AISI 304) |
| Ložiská | SIC |
| Maximálna okolitá teplota | 60 °C |
| Maximálny prevádzkový tlak | 25 bar |
| Maximálny tlak pri danej teplote | 25 bar pri 90 °C, 25 bar pri -20 °C |
| Druh pripojenia | DIN / ANSI / JIS |
| Veľkosť pripojenia sacia/výtlak | DN 25/32, 1 1/4 inch |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 25 |
| Vstup | 250 lb |
| Príruba motora | FT85 |
| Štandard motora | IEC |
| Typ motora | 71A |
| Príkon P2 | 0.37 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Menovitý el. prúd | 1.74/1.00 A |
| Rozbehový el. prúd | 490-530 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Otáčky motora | 2850-2880 rpm |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Účinnosť Eta 1/1 | 73.8 % |
| Účinnosť Eta 3/4 | 79.0-76.5 % |
| Účinnosť Eta 1/2 | 75.5-71.5 % |
| Počet pólov | 2 |
| Krytie IP | 55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Výrobné číslo motora | 85805102 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimálnej účinnosti, MEI ≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnosť | 24.7 kg |
| Hrubá hmotnosť | 27.5 kg |
| Prepravné množstvo | 0.063 m³ |
| Q max Maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 43.7 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 90 °C |
| Max. prúd motora | 1.74/1.00 A |
