CR 1-8 A-A-A-E-HQQE / 96516177
2.4 m3/hod
50 m
0.55 kW
CR 1-8 A-A-A-E-HQQE / 96516177
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 1-8 A-A-A-E-HQQE / 96516177
Prehľad produktu
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž do potrubia alebo na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie.
Funkcie a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov: nehrdzavejúca oceľ, EN 1.4301
- Materiál hlavy a pätnej časti čerpadla: liatina
- Upchávka čerpadla je dimenzovaná podľa EN 12756
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou
- Pripojenie na potrubie pomocou Oval / Rp prírub
- Motor je 3-fázový AC motor
Technické parametre
| Riadiace jednotky | Frequency converter: None |
|---|---|
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 .. 120 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998.2 kg/m³ |
| Menovité otáčky čerpadla | 2856 rpm |
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 38.6 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Usporiadanie hriadeľovej upchávky | Jednoduché |
| Upchávka | HQQE |
| Hriadeľová upchávka | HQQE |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Základňa materiál | Liatina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B) |
| Obežné koleso materiál | Nehrdzavejúca oceľ (EN 1.4301, AISI 304) |
| Ložiská | SIC |
| Maximálna teplota okolia | 60 °C |
| Maximálny prevádzkový tlak | 16 bar |
| Maximálny tlak pri teplote 120 °C | 16 bar |
| Maximálny tlak pri teplote -20 °C | 16 bar |
| Druh pripojenia | Oval / Rp |
| Veľkosť sacieho hrdla | 1 inch |
| Veľkosť výtlačného hrdla | 1 inch |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 16 |
| Príruba motora | FT85 |
| Štandard motora | IEC |
| Typ motora | 71B |
| Výkon motoru P2 | 0.55 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Menovitý elektrický prúd | 2.50/1.44 A |
| Rozbehový elektrický prúd | 580-620 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Otáčky | 2830-2850 rpm |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Účinnosť Eta 1/1 | 77.8 % |
| Účinnosť Eta 3/4 | 81.5-78.5 % |
| Účinnosť Eta 1/2 | 79.5-74.5 % |
| Počet pólov | 2 |
| Krytie IP | 55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Výrobné číslo motora | 85805103 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimálnej účinnosti MEI ≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnosť | 20 kg |
| Hrubá hmotnosť | 22.8 kg |
| Prepravné množstvo | 0.063 m³ |
| Q max Maximálny prietok | 2.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 50 m |
| P max Maximálny príkon | 0.55 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 2.50/1.44 A |
