CR 3-10 A-A-A-E-HQQE / 96516597
4.4 m3/hod
65.6 m
0.75 kW
CR 3-10 A-A-A-E-HQQE / 96516597
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 3-10 A-A-A-E-HQQE / 96516597
Prehľad produktu
CR 3-10 A-A-A-E-HQQE je vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž priamo do potrubia alebo na základ. Toto čerpadlo nie je samonasávacie.
Je navrhnuté s dôrazom na vysokú odolnosť a spoľahlivosť v náročných prevádzkových podmienkach pri čerpaní vody.
Funkcie a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov: nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301 pre zvýšenú koróznu odolnosť
- Hlava a pätka čerpadla vyrobené z liatiny pre pevnosť a dlhú životnosť
- Upchávka čerpadla navrhnutá podľa normy EN 12756 zabezpečuje spoľahlivé tesnenie
- Motor je spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou pre jednoduchú montáž a servis
- Pripojenie na potrubie prostredníctvom Oval / Rp prírub
- 3-fázový AC motor pre efektívnu a stabilnú prevádzku
Technické parametre
| Riadiace jednotky | Žiadne |
|---|---|
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 °C až 120 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| Menovité otáčky čerpadla | 2864 rpm |
| Menovitý prietok | 3 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 46,4 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQE (jednoduchá hriadeľová upchávka) |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO 9906:2012 3B |
| Maximálny prevádzkový tlak | 16 bar |
| Maximálny tlak pri teplote | 16 bar pri 120 °C a -20 °C |
| Pripojenie na potrubie | Oval / Rp |
| Veľkosť sacieho hrdla | 1 inch |
| Veľkosť výtlačného hrdla | 1 inch |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 16 |
| Príruba motora | FT100 |
| Štandard motora | IEC |
| Typ motora | 80A |
| Výkon (P2) | 0,75 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Menovitý elektrický prúd | 3,30 / 1,90 A |
| Rozbehový elektrický prúd | 580–620 % |
| Cos phi | 0,81–0,71 |
| Otáčky motora (n) | 2840–2870 rpm |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Účinnosť Eta 1/1 | 80,7 % |
| Účinnosť Eta 3/4 | 80,9–82,7 % |
| Účinnosť Eta 1/2 | 77,9–81,7 % |
| Počet pólov | 2 |
| Krytie IP | IP55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Výrobné číslo motora | 85U05104 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimálnej účinnosti (MEI) | ≥ 0,70 |
| Čistá hmotnosť | 23,8 kg |
| Hrubá hmotnosť | 26,6 kg |
| Prepravné množstvo | 0,074 m³ |
Použité materiály
- Základňa: Liatina (EN 1561 EN-GJL-200 / ASTM A48-25B)
- Obežné koleso: Nehrdzavejúca oceľ (EN 1.4301 / AISI 304)
- Ložiská: SIC
Inštalácia
Maximálna teplota okolia pre inštaláciu: 60 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 16 bar
Maximálny tlak pri teplote: 16 bar pri 120 °C a -20 °C
Pripojenie potrubia: Oval / Rp
| Q max Maximálny prietok | 4.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 65.6 m |
| P max Maximálny príkon | 0.75 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 3.30/1.90 A |
| Názov | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Sada mechanicka upchávka HQQE CR(I/N) 1-5 / 96455086
|
|
Súprava náhradných dielov Grundfos EPDM pre tesnenia CR1 / CR3 - 96455090
|
Zobraziť viac
