CR 3-10 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516657
4.4 m3/hod
65.6 m
0.75 kW
CR 3-10 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516657
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 3-10 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516657
Prehľad produktu
CR 3-10 A-FGJ-A-E-HQQE
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené na montáž do potrubia alebo na základ. Toto čerpadlo nie je samonasávacie.
Ideal pre použitie tam, kde je potrebné spoľahlivé a výkonné čerpadlo pre vodu s vertikálnou orientáciou.
Funkcie a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov: Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301
- Materiál hlavy a pätnej časti čerpadla: liatina
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa EN 12756
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou
- Pripojenie na potrubie realizované pomocou prírub DIN / ANSI / JIS
- 3 -fázový AC motor pre spoľahlivú prevádzku
- Jednoduchá hriadeľová upchávka typu HQQE
- Schválenia: CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS
- Tolerančné pásmo krivky podľa ISO9906:2012 3B
Technické parametre
| Riadiace jednotky | Frequency converter: None |
|---|---|
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 do 120 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998.2 kg/m³ |
| Menovité otáčky čerpania | 2864 rpm |
| Menovitý prietok | 3 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 46.4 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQE |
| Hriadeľová upchávka | HQQE |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Základňa materiál | Liatina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B) |
| Obežné koleso materiál | Nehrdzavejúca oceľ (EN 1.4301, AISI 304) |
| Ložiská | SIC |
| Maximálny prevádzkový tlak | 25 bar |
| Maximálny tlak pri danej teplote | 25 bar / 120 °C, 25 bar / -20 °C |
| Druh pripojenia | DIN / ANSI / JIS |
| Veľkosť pripojenia (sac. /vtl.) | DN 25/32, 1 1/4 inch |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 25 |
| Príruba motora | FT100 |
| Štandard motora | IEC |
| Typ motora | 80A |
| P2 (príkon) | 0.75 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Menovitý elektrický prúd | 3.30/1.90 A |
| Rozbehový elektrický prúd | 580-620 % |
| Cos phi | 0.81-0.71 |
| Menovité otáčky motora | 2840-2870 rpm |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Účinnosť Eta 1/1 | 80.7 % |
| Účinnosť Eta 3/4 | 82.7-80.9 % |
| Účinnosť Eta 1/2 | 81.7-77.9 % |
| Počet pólov | 2 |
| Krytie IP | IP55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Výrobné číslo motora | 85U05104 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimálnej účinnosti MEI ≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnosť | 28.4 kg |
| Hrubá hmotnosť | 31.2 kg |
| Prepravné množstvo | 0.074 m³ |
| Q max Maximálny prietok | 4.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 65.6 m |
| P max Maximálny príkon | 0.75 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 3.30/1.90 A |
| Názov | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Sada mechanicka upchávka HQQE CR(I/N) 1-5 / 96455086
|
|
Súprava náhradných dielov Grundfos EPDM pre tesnenia CR1 / CR3 - 96455090
|
Zobraziť viac
