CR 3-2 A-A-A-E-HQQE / 96516590
4.5 m3/hod
13.5 m
0.37 kW
CR 3-2 A-A-A-E-HQQE / 96516590
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 3-2 A-A-A-E-HQQE / 96516590
Prehľad
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž do potrubia alebo na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie, vhodné pre široké použitie v rôznych aplikáciách, ktoré vyžadujú spoľahlivý prietok vody.
Funkcia a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov: Nehrdzavejúca oceľ (EN 1.4301) pre vynikajúcu odolnosť proti korózii.
- Hlava a pätka čerpadla sú vyrobené z liatiny pre robustnosť a dlhú životnosť.
- Upchávka čerpadla je dimenzovaná podľa normy EN 12756, čo zaručuje bezpečné tesnenie.
- Motor je spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou zabezpečujúcou spoľahlivosť a jednoduchú údržbu.
- Pripojenie na potrubie zabezpečené pomocou Oval / Rp prírub pre pevné a tesné uchytenie.
- 3-fázový AC motor poskytuje stabilný a efektívny výkon.
Technické parametre
| Riadiace jednotky | Frequency converter: None |
|---|---|
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 .. 120 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998.2 kg/m³ |
| Menovité otáčky čerpadla | 2873 rpm |
| Menovitý prietok | 3 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 9.6 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQE (Jednoduché) |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Materiál základne | Liatina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B) |
| Materiál obežného kolesa | Nehrdzavejúca oceľ (EN 1.4301, AISI 304) |
| Ložiská | SIC |
| Prevádzková teplota okolia (max.) | 60 °C |
| Maximálny prevádzkový tlak | 16 bar |
| Maximálny tlak pri danej teplote | 16 bar / 120 °C, 16 bar / -20 °C |
| Druh pripojenia | Oval / Rp |
| Veľkosť sacieho hrdla | 1 inch |
| Veľkosť výtlačného hrdla | 1 inch |
| Tlaková trieda pre potrubnú prípojku (PN) | PN 16 |
| Príruba motora | FT85 |
| Elektrické údaje | IEC štandard, typ motora 71A, príkon 0.37 kW, menovitý prúd 1.74/1.00 A, rozbehový prúd 490-530 %, cos phi 0.80-0.70, frekvencia 50 Hz, napätie 3 x 220-240D/380-415Y V, trieda účinnosti IE3 |
| Hmotnosť | Čistá: 18.3 kg, Hrubá: 20.9 kg |
| Prepravné množstvo | 0.054 m³ |
| Index minimálnej účinnosti (MEI) | ≥ 0.70 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Počet pólov | 2 |
| Krytie | IP55 (ochrana proti prachu a prúdu vody) |
| Izolácia | F trieda |
| Výrobné číslo motora | 85805102 |
| Q max Maximálny prietok | 4.5 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 13.5 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 1.74/1.00 A |
Zobraziť viac
