CR 3-2 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516649
4.5 m3/hod
13.5 m
0.37 kW
CR 3-2 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516649
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 3-2 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516649
Prehľad
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž do potrubia alebo na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie.
Tento model je vybavený 3-fázovým AC motorom a je ideálny pre aplikácie vyžadujúce spoľahlivé čerpanie vody.
Funkcie a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov: Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301
- Materiál hlavy a pätnej časti čerpadla: Liatina
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa EN 12756
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou
- Pripojenie na potrubie pomocou DIN / ANSI / JIS prírub
Motor je štandardu IEC typu 71A s výkonom 0.37 kW a frekvenciou 50 Hz, s vysokou účinnosťou IE3.
Technické parametre
| Menovité otáčky čerpadla | 2873 rpm |
|---|---|
| Menovitý prietok | 3 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 9.6 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQE |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Maximálny prevádzkový tlak | 25 bar |
| Maximálny tlak pri teplote | 25 bar / 120 °C |
| Maximálny tlak pri teplote | 25 bar / -20 °C |
| Veľkosť pripojenia sac. strana | DN 25/32, 1 1/4 inch |
| Veľkosť pripojenia výtlaku | DN 25/32, 1 1/4 inch |
| Príkon (P2) | 0.37 kW |
| Frekvencia (f) | 50 Hz |
| Napätie (U) | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Menovitý elektrický prúd | 1.74/1.00 A |
| Rozbehový elektrický prúd | 490-530 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Otáčky (n) | 2850-2880 rpm |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Index minimálnej účinnosti (MEI) | ≥ 0.70 |
| Krytie (IP) | IP55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Čistá hmotnosť | 22.9 kg |
| Hrubá hmotnosť | 25.5 kg |
| Prepravné množstvo | 0.054 m³ |
Použité materiály
- Základňa: Liatina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B)
- Obežné koleso: Nehrdzavejúca oceľ (EN 1.4301, AISI 304)
- Ložiská: SIC
- Príruba motora: FT85
Inštalácia
- Maximálna okolitá teplota: 60 °C
- Maximálny prevádzkový tlak: 25 bar
- Pripojenia: DIN / ANSI / JIS
- Veľkosť pripojenia sacia a výtlaková: DN 25/32 (1 1/4 inch)
| Q max Maximálny prietok | 4.5 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 13.5 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 1.74/1.00 A |
Zobraziť viac
