CR 3-5 A-A-A-V-HQQV / 96516609
4.4 m3/hod
32.3 m
0.37 kW
CR 3-5 A-A-A-V-HQQV / 96516609
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 3-5 A-A-A-V-HQQV / 96516609
Prehľad produktu
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, pre montáž do potrubia, príp. na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie.
Charakteristika a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov: Nehrdzavejúca oceľ, EN 1.4301
- Materiál hlavy a pätnej časti čerpadla: Liatina
- Upchávka čerpadla je dimenzovaná podľa EN 12756
- Motor je spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou
- Pripojenie na potrubie Oval / Rp prírubami
- Motor je 3-fázový AC motor
Technické parametre
| Riadiace jednotky | Frequency converter: None |
|---|---|
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 .. 90 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998.2 kg/m³ |
| Menovité otáčky čerp. | 2873 rpm |
| Menovitý prietok | 3 m³/h |
| Men.dopravná výška | 23.4 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Uspor. hriad. upchávky | Jednoduché |
| Upchávka | HQQV |
| Hriadeľová upchávka | HQQV |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS |
| Toler. pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Základňa | Liatina (EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B) |
| Obežné koleso | Nehrdzavejúca oceľ (EN 1.4301, AISI 304) |
| Ložiská | SIC |
| Maximálny prevádzkový tlak | 16 bar |
| Maximálny tlak pri danej teplote | 16 bar / 90 °C, 16 bar / -20 °C |
| Druh pripojenia | Oval / Rp |
| Veľkosť sac. hrdla | 1 inch |
| Veľkosť výtl. hrdla | 1 inch |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 16 |
| Príruba motora | FT85 |
| Štandard motora | IEC |
| Typ motora | 71A |
| P2 | 0.37 kW |
| Príkon (P2) vyžadovaný čerpadlom | 0.37 kW |
| f (frekvencia) | 50 Hz |
| U (Napätie) | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Menovitý el. prúd | 1.74/1.00 A |
| Rozbehový el. prúd | 490-530 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| n (Otáčky) | 2850-2880 rpm |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Eta 1/1 (Účinnosť) | 73.8 % |
| Eta 3/4 (Účinnosť) | 79.0-76.5 % |
| Eta 1/2 (Účinnosť) | 75.5-71.5 % |
| Počet pólov | 2 |
| Krytie IP | 55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Výrobné číslo motora | 85805102 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimálnej účinnosti, MEI ≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnosť | 19.4 kg |
| Hrubá hmotnosť | 22 kg |
| Prepravné množstvo | 0.054 m³ |
| Maximálna teplota okolia (Inštalácia) | 60 °C |
| Q max Maximálny prietok | 4.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 32.3 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 90 °C |
| Max. prúd motora | 1.74/1.00 A |
