CR 3-8 A-A-A-E-HQQE / 96516595
4.4 m3/hod
32.3 m
0.75 kW
CR 3-8 A-A-A-E-HQQE / 96516595
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 3-8 A-A-A-E-HQQE / 96516595
Prehľad produktu
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž do potrubia alebo na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie, čo z neho robí spoľahlivé riešenie pre priame zapojenie do systému bez potreby zvláštneho nasávania.
Motor je trojfázový AC motor, spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou, čo zaručuje vysokú odolnosť a efektívny prenos výkonu.
Funkcie a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov: nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301
- Materiál hlavy a pätnej časti čerpadla: liatina
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa normy EN 12756
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou
- Pripojenie na potrubie pomocou Oval / Rp prírub
- 3-fázový AC motor poskytuje spoľahlivý výkon
Technické parametre
| Riadiace jednotky | Žiadne |
|---|---|
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 .. 120 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998.2 kg/m³ |
| Menovité otáčky čerpadla | 2864 rpm |
| Menovitý prietok | 3 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 38.3 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQE |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Maximálny prevádzkový tlak | 16 bar |
| Maximálny tlak pri teplote | 16 bar / 120 °C 16 bar / -20 °C |
| Druh pripojenia | Oval / Rp |
| Veľkosť sacieho hrdla | 1 inch |
| Veľkosť výtlaku | 1 inch |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 16 |
| Príruba motora | FT100 |
| Elektrické údaje | |
| Štandard motora | IEC |
| Typ motora | 80A |
| Výkon motora (P2) | 0.75 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Menovitý elektrický prúd | 3.30/1.90 A |
| Rozbehový elektrický prúd | 580-620 % |
| Cos phi | 0.81-0.71 |
| Otáčky motora (n) | 2840-2870 rpm |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Účinnosť Eta 1/1 | 80.7 % |
| Účinnosť Eta 3/4 | 82.7-80.9 % |
| Účinnosť Eta 1/2 | 81.7-77.9 % |
| Počet pólov | 2 |
| Krytie IP | IP55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Výrobné číslo motora | 85U05104 |
| Index minimálnej účinnosti, MEI ≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnosť | 23 kg |
| Hrubá hmotnosť | 25.7 kg |
| Prepravné množstvo | 0.063 m³ |
| Poloha svorkovnice | 6 |
Použité materiály
- Základňa: Liatina EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B
- Obežné koleso: Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301 (AISI 304)
- Ložiská: SIC
Inštalácia
- Maximálna teplota okolia: 60 °C
- Maximálny prevádzkový tlak: 16 bar pri teplote do 120 °C
- Pripojenie: Oval / Rp príruby
| Q max Maximálny prietok | 4.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 32.3 m |
| P max Maximálny príkon | 0.75 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 3.30/1.90 A |
