CR 3-8 A-A-A-V-HQQV / 96516612
4.4 m3/hod
52.8 m
0.75 kW
CR 3-8 A-A-A-V-HQQV / 96516612
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 3-8 A-A-A-V-HQQV / 96516612
Prehľad produktu
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž do potrubia alebo na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie, je vybavené 3-fázovým AC motorom a je ideálne pre aplikácie s prepravou vody.
Funkcie a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov: Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301
- Materiál hlavy a pätnej časti čerpadla: Liatina
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa EN 12756
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou
- Pripojenie na potrubie pomocou Oval / Rp prírub
- Orientácia: Vertikálne
- Poloha svorkovnice: 6
- Nie je vybavené frekvenčným meničom
Motor je trojfázový AC typ 80A s výkonom 0,75 kW, frekvenciou 50 Hz a napätím 3 x 220-240D/380-415Y V.
Aprobácie: CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS.
Technické parametre
| Menovité otáčky čerpadla | 2864 rpm |
|---|---|
| Menovitý prietok | 3 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 38.3 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Upchávka | HQQV (jednoduchá hriadeľová upchávka) |
| Maximálny prevádzkový tlak | 16 bar |
| Maximálny tlak pri danej teplote | 16 bar / 90 °C, 16 bar / -20 °C |
| Rozsah teploty kvapaliny | -20 °C až 90 °C |
| Veľkosť sacieho hrdla | 1 inch |
| Veľkosť výtlačného hrdla | 1 inch |
| Príruba motora | FT100 |
| Čerpacia kvapalina | Voda |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Čistá hmotnosť | 23 kg |
| Hrubá hmotnosť | 25.7 kg |
| Prepravné množstvo | 0.063 m³ |
| Index minimálnej účinnosti MEI | 0.70 |
| Krytie IP | IP55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Počet pólov | 2 |
| Cos phi | 0.81-0.71 |
| Rozbehový elektrický prúd | 580-620 % |
| Menovitý elektrický prúd | 3.30/1.90 A |
Použité materiály
- Základňa: Liatina EN 1561 EN-GJL-200 / ASTM A48-25B
- Obežné koleso: Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301 (AISI 304)
- Ložiská: SIC
Inštalácia
Maximálna okolitá teplota pre inštaláciu: 60 °C.
Maximálny prevádzkový tlak je 16 bar, s možnosťou prevádzky od -20 °C do 90 °C teploty čerpaného média.
Druh pripojenia: Oval / Rp príruby.
| Q max Maximálny prietok | 4.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 52.8 m |
| P max Maximálny príkon | 0.75 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 90 °C |
| Max. prúd motora | 3.30/1.90 A |
