CR 3-8 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516677
4.4 m3/hod
52.8 m
0.75 kW
CR 3-8 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516677
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 3-8 A-FGJ-A-V-HQQV / 96516677
Prehľad produktu
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené na montáž priamo do potrubia alebo na základňu. Toto čerpadlo nie je samonasávacie a je optimalizované pre čerpanie vody s teplotným rozsahom od -20 do 90 °C.
Funkcie a vlastnosti
- Obežné kolesá a telesá článkov vyrobené z nehrdzavejúcej ocele EN 1.4301 pre vysokú odolnosť a spoľahlivosť.
- Hlava a pätka čerpadla z liatiny zabezpečujúce stabilitu a trvácnosť.
- Delená liatinová spojka spája motor s čerpadlom pre jednoduchú údržbu.
- Upchávka čerpadla podľa normy EN 12756, typ HQQV pre spoľahlivú tesnosť.
- Pripojenie na potrubie realizované pomocou DIN, ANSI alebo JIS prírub pre univerzálne použitie.
- Motor je trojfázový AC motor s vysokou účinnosťou IE3.
Technické parametre
| Menovité otáčky čerpadla | 2864 rpm |
|---|---|
| Menovitý prietok | 3 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 38,3 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Typ upchávky | HQQV |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Maximálny prevádzkový tlak | 25 bar |
| Maximálny tlak pri danej teplote | 25 bar / 90 °C a 25 bar / -20 °C |
| Druh pripojenia | DIN / ANSI / JIS |
| Veľkosť pripojenia sací / výtlak | DN 25/32 (1 1/4 inch) |
| Príruba motora | FT100 |
| Motorový štandard | IEC |
| Typ motora | 80A |
| Výkon P2 | 0,75 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Menovitý elektrický prúd | 3,30 / 1,90 A |
| Rozbehový prúd | 580-620 % |
| Cos φ | 0,81-0,71 |
| Počet pólov | 2 |
| Krytie | IP 55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Účinnosť IE | IE3 |
| Účinnosť pri 1/1 záťaži | 80,7 % |
| Čistá hmotnosť | 27,6 kg |
| Hrubá hmotnosť | 30,3 kg |
| Prepravné množstvo | 0,063 m³ |
| Index minimálnej účinnosti, MEI ≥ | 0,70 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
Použité materiály
- Základňa vyrobená z liatiny EN 1561 EN-GJL-200 (ASTM A48-25B) pre pevnosť a odolnosť.
- Obežné koleso z nehrdzavejúcej ocele EN 1.4301 (AISI 304) pre trvanlivosť a odolnosť proti korózii.
- Ložiská z materiálu SIC pre zabezpečenie spoľahlivého chodu a dlhú životnosť.
Inštalácia
Maximálna teplota okolia pri inštalácii je 60 °C. Čerpadlo je prispôsobené na tlak až do 25 bar, čo zabezpečuje spoľahlivú prevádzku v náročných podmienkach.
Pripojenie je možné podľa štandardov DIN, ANSI alebo JIS, čo zabezpečuje širokú kompatibilitu s potrubnými systémami.
| Q max Maximálny prietok | 4.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 52.8 m |
| P max Maximálny príkon | 0.75 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 90 °C |
| Max. prúd motora | 3.30/1.90 A |
