CR 3-8 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516655
4.4 m3/hod
52.8 m
0.75 kW
CR 3-8 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516655
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
Náhradné diely
CR 3-8 A-FGJ-A-E-HQQE / 96516655
Prehľad produktu
CR 3-8 A-FGJ-A-E-HQQE
Vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené pre montáž do potrubia alebo na základ. Toto čerpadlo nie je samonasávacie.
Charakteristika čerpadla:
- Materiál obežných kolies a telies článkov: Nehrdzavejúca oceľ, EN 1.4301
- Materiál hlavy a pätnej časti čerpadla: Liatina
- Upchávka čerpadla dimenzovaná podľa EN 12756
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou
- Pripojenie na potrubie pomocou DIN / ANSI / JIS prírub
Motor je 3-fázový AC motor.
Riadiace jednotky a kvapalina
- Riadiace jednotky:
- Frekvenčný menič: Nie je súčasťou
- Čerpaná kvapalina:
- Voda
- Rozsah teploty kvapaliny:
- -20 až 120 °C
- Vybraná teplota kvapaliny:
- 20 °C
- Hustota kvapaliny:
- 998.2 kg/m³
Technické parametre
| Menovité otáčky čerpadla | 2864 rpm |
|---|---|
| Menovitý prietok | 3 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 38.3 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Usporiadanie hriadeľovej upchávky | Jednoduché |
| Typ upchávky | HQQE |
| Hriadeľová upchávka | HQQE |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerančné pásmo krivky | ISO 9906:2012 3B |
| Základňa | Liatina EN 1561 EN-GJL-200 / ASTM A48-25B |
| Obežné koleso | Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301 (AISI 304) |
| Ložiská | SIC |
| Teplota okolia (max.) | 60 °C |
| Maximálny prevádzkový tlak | 25 bar |
| Maximálny tlak pri teplote | 25 bar / 120 °C, 25 bar / -20 °C |
| Druh pripojenia | DIN / ANSI / JIS |
| Veľkosť prípojky, sacia strana | DN 25/32 (1 1/4 inch) |
| Veľkosť prípojky, výtlak | DN 25/32 (1 1/4 inch) |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 25 |
| Príruba motora | FT100 |
| Štandard motora | IEC |
| Typ motora | 80A |
| P2 výkon | 0.75 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D / 380-415Y V |
| Menovitý elektrický prúd | 3.30 / 1.90 A |
| Rozbehový elektrický prúd | 580-620 % |
| Cos phi | 0.81-0.71 |
| Otáčky motora (n) | 2840-2870 rpm |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Účinnosť pri plnom zaťažení (Eta 1/1) | 80.7 % |
| Účinnosť pri 3/4 zaťažení (Eta 3/4) | 82.7-80.9 % |
| Účinnosť pri 1/2 zaťažení (Eta 1/2) | 81.7-77.9 % |
| Počet pólov | 2 |
| Krytí IP | 55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Výrobné číslo motora | 85U05104 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimálnej účinnosti, MEI ≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnosť | 27.6 kg |
| Hrubá hmotnosť | 30.3 kg |
| Prepravné množstvo | 0.063 m³ |
| Q max Maximálny prietok | 4.4 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 52.8 m |
| P max Maximálny príkon | 0.75 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 3.30/1.90 A |
