CR 1-3 A-A-A-E-HQQE / 96516170
1.8 m3/hod
19.2 m
0.37 kW
CR 1-3 A-A-A-E-HQQE / 96516170
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
CR 1-3 A-A-A-E-HQQE / 96516170
Prehľad produktu
CR 1-3 A-A-A-E-HQQE je vertikálne článkové odstredivé čerpadlo v prevedení in-line, určené na montáž do potrubia alebo na základ. Čerpadlo nie je samonasávacie, čo znamená, že vyžaduje naplnenie kvapalinou pred spustením.
Je ideálne pre použitie s vodou v rôznych aplikáciách, kde je potrebné spoľahlivé vertikálne čerpanie s menovitým prietokom 1.8 m³/h a dopravnou výškou až 15.6 metra.
Funkcie a vlastnosti
- Materiál obežných kolies a telies článkov z nehrdzavejúcej ocele EN 1.4301
- Hlava a pätka čerpadla vyrobené z liatiny
- Dimenzovanie upchávky podľa normy EN 12756
- Motor spojený s čerpadlom delenou liatinovou spojkou
- Pripojenie na potrubie pomocou Oval / Rp prírub
Motor je 3-fázový AC motor, čo zabezpečuje stabilný a efektívny chod čerpadla.
Technické parametre
| Menovité otáčky čerpadla | 2873 rpm |
|---|---|
| Menovitý prietok | 1.8 m³/h |
| Menovitá dopravná výška | 15.6 m |
| Orientácia čerpadla | Vertikálne |
| Usporiadanie hriadeľovej upchávky | Jednoduché |
| Typ upchávky | HQQE |
| Hriadeľová upchávka | HQQE |
| Schválenia | CE, EAC, UKCA, SEPRO, WRAS, ACS |
| Tolerančný pásmo krivky | ISO9906:2012 3B |
| Základňa | Liatina EN 1561 EN-GJL-200, ASTM A48-25B |
| Obežné koleso | Nehrdzavejúca oceľ EN 1.4301, AISI 304 |
| Ložiská | SIC |
| Maximálna teplota okolia pri inštalácii | 60 °C |
| Maximálny prevádzkový tlak | 16 bar |
| Maximálny tlak pri teplote 120 °C | 16 bar |
| Druh pripojenia | Oval / Rp |
| Veľkosť sacieho hrdla | 1 inch |
| Veľkosť výtlačného hrdla | 1 inch |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 16 |
| Príruba motora | FT85 |
| Elektrické údaje | |
| Štandard motora | IEC |
| Typ motora | 71A |
| Výkon P2 | 0.37 kW |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 3 x 220-240D/380-415Y V |
| Menovitý el. prúd | 1.74/1.00 A |
| Rozbehový el. prúd | 490-530 % |
| Cos phi | 0.80-0.70 |
| Otáčky n | 2850-2880 rpm |
| Trieda účinnosti IE | IE3 |
| Účinnosť Eta 1/1 | 73.8 % |
| Účinnosť Eta 3/4 | 79.0-76.5 % |
| Účinnosť Eta 1/2 | 75.5-71.5 % |
| Počet pólov | 2 |
| Krytie IP | 55 Dust/Jetting |
| Izolácia | F |
| Výrobné číslo motora | 85805102 |
| Poloha svorkovnice | 6 |
| Index minimálnej účinnosti MEI ≥ | 0.70 |
| Čistá hmotnosť | 18.5 kg |
| Hrubá hmotnosť | 21.1 kg |
| Prepravné množstvo | 0.054 m³ |
| Dánčina | 385900003 |
| Švédčina | 5824801 |
| Fínčina | 4925362 |
| Q max Maximálny prietok | 1.8 m3/hod |
| Napätie | 3x220-240D / 380-415Y V |
| H max Výtlačna výška | 19.2 m |
| P max Maximálny príkon | 0.37 kW |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 120 °C |
| Max. prúd motora | 1.74/1.00 A |
