MAGNA1 100-120 F PN10 / 99221447
MAGNA1 100-120 F / 99221447
Prehľad produktu
Grundfos MAGNA1 100-120 F je jednoduché a efektívne riešenie pre vaše potreby cirkulácie. Tento obehový čerpadlový systém spĺňa prísne energetické predpisy EuP 2015 vďaka svojej vysokej energetickej účinnosti, čím výrazne šetrí elektrickú energiu. Vďaka intuitívnemu a užívateľsky prívetivému rozhraniu a údržbe bez nutnosti servisu je MAGNA1 ideálnou voľbou pre základný výkon vo vykurovacích a chladicích aplikáciách, kde je požadovaná jednoduchá kontrola a monitorovanie systému.
Čerpadlo je bezúdržbové vďaka konštrukcii s kanálikovým rotorom a ponúka možnosť monitorovania prostredníctvom výstupu poruchového relé. Diaľkové ovládanie štartu a zastavenia je zabezpečené digitálnym vstupom, a komunikácia so zariadením je možná bezdrôtovo cez aplikáciu Grundfos GO Remote. MAGNA1 sa dá využiť ako hlavné čerpadlo v systémoch vykurovania aj chladenia vrátane:
- miešacích okruhov
- vykurovacích plôch
- klimatizačných plôch
- zemných tepelných čerpadiel
- malých chladiacich aplikácií
Teleso čerpadla je dostupné v prevedení z liatiny alebo nerezovej ocele. Rotor je kompozitný, konštruovaný zo zosilneného karbónového materiálu, kompaktný ložiskový plech i kryt rotora sú z nerezovej ocele, zatiaľ čo stator je z hliníka. Elektronika čerpadla je chladená vzduchom. Čerpadlo využíva 4-pólový synchronný permanentný magnetový motor s integrovateľným frekvenčným meničom pre efektívnu reguláciu rýchlosti.
Technické parametre
| Názov produktu | MAGNA1 100-120 F |
|---|---|
| Objednacie číslo | 99221447 |
| Číslo EAN | 5712608944192 |
| Max. výtlačná výška | 120 dm |
| Trieda TF | 110 |
| Schválenia | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
| Rozsah teploty okolia | 0 .. 40 °C |
| Maximálny prevádzkový tlak | 10 bar |
| Druh pripojenia | DIN |
| Veľkosť pripojenia | DN 100 |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 10 |
| Pripojenie na prípojku | 450 mm |
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -10 .. 110 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 60 °C |
| Hustota kvapaliny | 983.2 kg/m³ |
| Maximálny príkon (P1 max) | 1523 W |
| Minimálny príkon (P1 min.) | 31.11 W |
| Frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Menovité napätie | 1 x 230 V |
| Minimálny odber prúdu | 0.32 A |
| Maximálny odber prúdu (I MAX) | 6.73 A |
| Otáčky (n) | 3642 rpm |
| Krytie (IP) | X4D |
| Izolácia | F |
| Energetická trieda (EEI) | 0.20 |
| Čistá hmotnosť | 34.1 kg |
| Hrubá hmotnosť | 37.8 kg |
| Prepravné množstvo | 0.097 m³ |
| Fínsky kód | 4615229 |
| Environmentálne schválenia | CN ROHS, WEEE |
Použité materiály
- Teleso čerpadla
- Šedá liatina (EN 1561 EN-GJL-250, ASTM A48-250B)
- Obežné koleso
- Kompozit
| Q max Maximálny prietok | 65 m3/hod |
| Napätie | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 12 m |
| P max Maximálny príkon | 1523 W |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 110 °C |
| Max. prevádzkový tlak | 10 bar |
| Max. prúd motora | 6.73 A |
