MAGNA1 32-120 F /99221285
Prehľad a popis produktu
Grundfos MAGNA1 32-120 F je jednoduché riešenie pre spoľahlivé cirkulačné čerpadlo. Vysoká energetická účinnosť zaručuje súlad s reguláciou EuP 2015, čo prináša značné úspory elektrickej energie. Intuitívne používateľské rozhranie a bezúdržbový dizajn robia z MAGNA1 ideálne čerpadlo pre základné požiadavky na výkon v aplikáciách so základným ovládaním a monitorovaním systému.
Od nastavenia až po základnú kontrolu a monitorovanie je všetko jednoduché. Čerpadlo je bezúdržbové vďaka konštrukcii s kanálovým rotorm. MAGNA1 umožňuje monitorovanie prostredníctvom výstupu poruchového relé a digitálneho štartu/zastavenia na diaľku. Pomocou aplikácie Grundfos GO Remote je možné čerpadlo ovládať bezdrôtovo. Čerpadlo môže slúžiť ako hlavné čerpadlo v aplikáciách vykurovania a chladenia, vrátane:
- Mixovacie slučky
- Vykurovacie plochy
- Klimatizačné plochy
- Geotermálne tepelné čerpadlá
- Malé chladiace aplikácie
MAGNA1 je jednofázové čerpadlo s integrovaným ovládačom a ovládacím panelom v riadiacej skrinke. Teleso čerpadla je dostupné v liatinovom alebo nerezovom vyhotovení. Rotor je vyrobený z uhlíkom spevnenej kompozitnej nádoby, ložisková doska a plášť rotora sú z nehrdzavejúcej ocele a statorová kazeta je z hliníka. Elektronika má vzduchové chladenie.
Čerpadlo využíva 4-pólový synchronný permanentný magnetový motor s vyššou účinnosťou ako bežné asynchrónne motory. Rýchlosť čerpadla riadi integrovaný frekvenčný menič.
Technické parametre
| Názov produktu | MAGNA1 32-120 F |
|---|---|
| Objednacie číslo | 99221285 |
| Číslo EAN | 5712608942587 |
| Cena | EUR 1783 |
| Maximálna výtlačná výška | 120 dm |
| Trieda TF | 110 |
| Schválenia | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
| Rozsah teploty okolia | 0 .. 40 °C |
| Maximálny prevádzkový tlak | 10 bar |
| Druh pripojenia | DIN |
| Veľkosť pripojenia | DN 32 |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 6/10 |
| Pripojenie na prípoj | 220 mm |
| Čerpaná kvapalina | Voda |
| Rozsah teploty kvapaliny | -10 .. 110 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983.2 kg/m³ |
| P1 max | 329 W |
| P1 min. | 14.89 W |
| Frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Menovité napätie | 1 x 230 V |
| Minimálny odber prúdu | 0.17 A |
| Maximálny odber prúdu (I MAX) | 1.48 A |
| Otáčky (n) | 4754 rpm |
| Krytí IP | X4D |
| Izolácia | F |
| Energetická trieda EEI | 0.20 |
| Čistá hmotnosť | 15.2 kg |
| Hrubá hmotnosť | 16.9 kg |
| Prepravné množstvo | 0.039 m³ |
| Fínčina | 4615187 |
| Krajina pôvodu | Nemecko (DE) |
| Tarifná klasifikácia | 84137030 |
| Environmentálne schválenia | CN ROHS, WEEE |
Použité materiály
- Teleso čerpadla: Šedá liatina (EN 1561 EN-GJL-250, ASTM A48-250B)
- Obežné koleso: Kompozit
| Q max Maximálny prietok | 16,5 m3/hod |
| Napätie | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 12 m |
| P max Maximálny príkon | 329 W |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 110 °C |
| Max. prevádzkový tlak | 10 bar |
| Max. prúd motora | 1.48 A |
