MAGNA1 50-100 F / 99221335
MAGNA1 50-100 F / 99221335
Prehľad
Grundfos MAGNA1 50-100 F je jednoduché a efektívne obehové čerpadlo, ktoré zabezpečuje vysokú energetickú úspornos65 a spĺa predpisy EuP 2015, 0o prine1a znae8ne9 ue1spory elektrickej energie.
Intuitedvne, poueedvateeske9 rozhranie, bezpotrebne1 fadaaba, a mo70nos65 sledovania cez chybovfd rele9 vf4bec robed z MAGNA1 idee1lne e0 rie60enie pre ze1kladne9 fatky v syste9moch vykurovania aj chladenia.
Toto fadaje poueadia v syste9moch ako:
- mie61acie okruhy
- vykurovacie plochy
- klimatiza0dne9 plochy
- tepelné syste9my s tepelnfdm e1zdrojom falo7ene9m v zemi
- male9 chladiace aplike1cie
MAGNA1 je jednofázove9 8erpadlo s integrovanfdm ovle1dacedm panelom v krabi0dke. Teleso je dostupne9 v selinovej liatine alebo nerezovej oce013i. Rotor a fatky sfa vyrobene9 z vysoko kvalitnfdch materie1lov, e1daje na maxime1lnu spo3esas65 a dlhfa 7eivotnos65.
MAGNA1 je vybavene9 synchrf3nnym permanentnfdm magnetickfdm motorom s vysokou efektivitou a riadenfed frekvene8nfdm meni0dom.
Technicke9 parametre
| Ne1zov produktu | MAGNA1 50-100 F |
|---|---|
| Objednacie 0dedslo | 99221335 |
| 0dedslo EAN | 5712608943089 |
| Max. vfdtla0dne1 vfd65a0dka | 100 dm |
| Trieda TF | 110 |
| Certifike1ty | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
| Energeticke1 trieda (EEI) | 0.20 |
| Hmotnos65 (0de neto) | 17.9 kg |
| Hmotnos65 (brutto) | 19.6 kg |
| Prepravne9 mno7estvo | 0.046 mb3 |
| Krajina pf4vodu | Nemecko (DE) |
| Tarifne1 klasifike1cia | 84137030 |
| Environmente1lne schve1lenia | CN ROHS, WEEE |
Materie1ly
- Teleso 0erpadla: 6see1 liatina (EN 1561 EN-GJL-250, ASTM A48-250B)
- Obe7ene9 koleso: Kompozit
In61tale1cia
- Rozsah teploty okolia: 0 b0C a0a7e 40 b0C
- Maxime1lny preve1dzkovfd tlak: 10 bar
- Druh pripojenia: DIN
- Ve3ek pripojenia: DN 50
- PN pre potrubnfa predpojku: PN 6/10
- Pripojenie na predpojnedk: 280 mm
Kvapalina
- 0eerpane1 kvapalina: Voda
- Rozsah teploty kvapaliny: -10 b0C a0a7e 110 b0C
- Vybrate1 teplota kvapaliny: 60 b0C
- Hustota: 983.2 kg/mb3
Elektricke9 fadaje
| P1 max | 425 W |
|---|---|
| P1 min. | 20.91 W |
| Frekvencia (f) | 50 / 60 Hz |
| Menovité napätie | 1 x 230 V |
| Minimálny odber prúdu | 0.22 A |
| Maximálny prúd (I MAX) | 1.9 A |
| Otáčky (n) | 4336 ot./min |
| Krytie IP | X4D |
| Izolácia | F |
Ďalšie informácie
- Energia (EEI): 0.20
- Fínsky kód: 4615195
- Krajina pôvodu: Nemecko (DE)
| Q max Maximálny prietok | 30 m3/hod |
| Napätie | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 10 m |
| P max Maximálny príkon | 425 W |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 110 °C |
| Max. prevádzkový tlak | 10 bar |
| Max. prúd motora | 1.9 A |
