MAGNA1 50-120 F / 99221336
32 m3/hod
12 m
533 W
MAGNA1 50-120 F / 99221336
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Skladom
3819.20 € (-57%)
1647.80 € (s DPH)
Skladom
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
MAGNA1 50-120 F / 99221336
Prehľad produktu
Grundfos MAGNA1 je jednoduché, no výkonné obehové čerpadlo určené pre základné potreby v aplikáciách vykurovania a chladenia. Vysoká energetická účinnosť zabezpečuje súlad s nariadeniami EuP 2015 a výrazné úspory elektrickej energie. Užívateľsky prívetivé ovládanie a bezúdržbový dizajn robí z MAGNA1 ideálne riešenie pre základné riadenie a monitorovanie systému.
Čerpadlo je vhodné pre rôzne aplikácie vrátane miešacích okruhov, vykurovacích plôch, klimatizačných plôch, systémov s tepelným čerpadlom a malých chladiacich aplikácií.
Funkcie a vlastnosti
- Bezúdržbové vďaka konštrukcii s cievkovaným rotorom
- Digitálne diaľkové ovládanie štartu a zastavenia
- Monitorovanie prostredníctvom výstupu chybového relé
- Bezdrôtová komunikácia cez aplikáciu Grundfos GO Remote
- Vysoko účinný permanentný magnetový motor s integrovaným frekvenčným meničom
- Kompaktný dizajn so zabudovaným ovládacím panelom v krabici
- Dostupné prevedenia telesa čerpadla v šedej liatine alebo nerezovej ocele
Inštalácia
| Rozsah teploty okolia | 0 .. 40 °C |
|---|---|
| Maximálny prevádzkový tlak | 10 bar |
| Druh pripojenia | DIN |
| Veľkosť pripojenia | DN 50 |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 6/10 |
| Pripojenie na prípojný rozmer | 280 mm |
Použitie kvapaliny
| Čerpaná kvapalina | Voda |
|---|---|
| Rozsah teploty kvapaliny | -10 .. 110 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983.2 kg/m³ |
Technické parametre
| Max. výtlačná výška | 120 dm |
|---|---|
| Trieda TF | 110 |
| Certifikácie | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
Použité materiály
| Teleso čerpadla | Šedá liatina EN 1561 EN-GJL-250, ASTM A48-250B |
|---|---|
| Obežné koleso | Kompozit |
Elektrické údaje
| P1 max | 533 W |
|---|---|
| P1 min. | 20.2 W |
| Frekvencia (f) | 50 / 60 Hz |
| Menovité napätie | 1 x 230 V |
| Minimálny odber prúdu | 0.22 A |
| Maximálny prúd (I MAX) | 2.37 A |
| Otáčky (n) | 4188 rpm |
| Krytie IP | X4D |
| Izolácia | F |
Ďalšie informácie
| Energetická trieda (EEI) | 0.20 |
|---|---|
| Čistá hmotnosť | 18 kg |
| Hrubá hmotnosť | 19.6 kg |
| Prepravný objem | 0.046 m³ |
| Fínske číslo | 4615196 |
| Krajina pôvodu | Nemecko (DE) |
| Tarifná klasifikácia | 84137030 |
| Environmentálne schválenia | CN ROHS, WEEE |
| Q max Maximálny prietok | 32 m3/hod |
| Napätie | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 12 m |
| P max Maximálny príkon | 533 W |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 110 °C |
| Max. prevádzkový tlak | 10 bar |
| Max. prúd motora | 2.37 A |
