MAGNA1 65-100 F / 99221373
MAGNA1 65-100 F / 99221373
Prehľad produktu
MAGNA1 65-100 F je jednoducho použiteľné obežné čerpadlo od Grundfos, ktoré prináša vysokú energetickú efektívnosť a spĺňa normy EuP 2015, čím výrazne šetrí elektrickú energiu.
Vďaka intuitívnemu a užívateľsky priateľskému rozhraniu a bezúdržbovej konštrukcii je MAGNA1 ideálnym riešením pre základné potreby výkonu v aplikáciách, kde je požadovaná základná kontrola a monitorovanie systému.
Inštalácia, základná kontrola a monitorovanie sú jednoducho realizovateľné. Čerpadlo je bezúdržbové vďaka konštrukcii s kanálovým rotorm. MAGNA1 umožňuje monitorovanie cez výstup relé porúch a má digitálny vstup pre diaľkové spustenie a zastavenie.
Čerpadlo komunikuje bezdrôtovo s aplikáciou Grundfos GO Remote a môže pracovať ako hlavné čerpadlo v kúrení aj chladení, vrátane:
- miešacie okruhy
- vykurovacie povrchy
- klimatizačné povrchy
- zemné tepelné čerpadlá
- malé chladničky
Jednofázové čerpadlo s integrovaným ovládaním a ovládacím panelom v kontrolnej skrinke. Teleso čerpadla je k dispozícii v šedej liatine alebo nerezovej ocele. Rotorový plášť je vystužený uhlíkovými vláknami, ložisková doska a rotorové plášť sú z nerezovej ocele, statorové teleso je z hliníka. Elektronika chladená vzduchom.
Obsahuje 4-pólový synchronný motor s permanentným magnetom s vyššou účinnosťou a vstavaným meničom frekvencie pre riadenie otáčok.
Technické parametre
| Názov produktu | MAGNA1 65-100 F |
|---|---|
| Objednacie číslo | 99221373 |
| Číslo EAN | 5712608943454 |
| Cena | EUR 3205 |
| Maximálna výtlačná výška | 100 dm |
| Trieda TF | 110 |
| Schválenia | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
Materiály
| Teleso čerpadla | Šedá liatina (EN 1561 EN-GJL-250, ASTM A48-250B) |
|---|---|
| Obežné koleso | Kompozit |
Inštalácia
| Rozsah teploty okolia | 0 .. 40 °C |
|---|---|
| Maximálny prevádzkový tlak | 10 bar |
| Druh pripojenia | DIN |
| Veľkosť pripojenia | DN 65 |
| PN pre potrubnú prípojku | PN 6/10 |
| Pripojenie na prípojku | 340 mm |
Kvapalina
| Čerpaná kvapalina | Voda |
|---|---|
| Rozsah teploty kvapaliny | -10 .. 110 °C |
| Vybraná teplota kvapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983.2 kg/m³ |
Elektrické údaje
| P1 max | 619 W |
|---|---|
| P1 min. | 24.68 W |
| Frekvencia (f) | 50 / 60 Hz |
| Menovité napätie | 1 x 230 V |
| Minimálny odber prúdu | 0.26 A |
| Maximálny prúd (I MAX) | 2.73 A |
| Otáčky (n) | 3566 rpm |
| Krytie | IP X4D |
| Izolácia | F |
Ďalšie údaje
| Energetická efektívnosť (EEI) | 0.20 |
|---|---|
| Čistá hmotnosť | 21.4 kg |
| Hrubá hmotnosť | 24.2 kg |
| Prepravné množstvo | 0.057 m³ |
| Fínčina | 4615201 |
| Krajina pôvodu | Nemecko (DE) |
| Tarifná klasifikácia č. | 84137030 |
| Environmentálne schválenia | CN ROHS, WEEE |
| Q max Maximálny prietok | 42 m3/hod |
| Napätie | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 10 m |
| P max Maximálny príkon | 619 W |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 110 °C |
| Max. prevádzkový tlak | 10 bar |
| Max. prúd motora | 2.73 A |
