Grundfos Sololift2 C-3
2,8 l/s
8,5 m
640 W
Grundfos Sololift2 C-3
Výrobca:
Grundfos
EAN:
5710624187265
Skladom
499.00 € (s DPH)
Skladom
EAN:
5710624187265
Popis
Parametre
Grundfos Sololift2 C-3
Sololift2 C-3 pre aplikácie so sivou odpadovou vodou. Je vhodná na čerpanie splaškových odpadových vôd do 90°C z práčky, umývačky riadu, kuchynského drezu, kúpeľňovej vane, sprchy alebo umývadla.
Kompaktne prečerpávacie stanice Sololift2 z firmy Grundfos sa vyznačujú rýchlou a jednoduchou inštaláciou, robustnou konštrukciou a spoľahlivou prevádzkou. Jednoduchá výmena s servis.
Vlastnosti a výhody
- prichystané na inštaláciu
- rýchla, ľahká a čista obsluha - jednotku nemusíte odmontovať
- ľahký prístup k hladinovým spínačom
- bez zápachu vďaka vetraciemu ventilu s uhlíkovým filtrom
- odolné tlaku, privarena nádrž, nepresakuje v prípade spätnej vody
- veľmi kompaktná konštrukcia
- prívodné potrubie: 1x 32/36/40 (zhora) / 2x 36/40/50 (bočné)
- výtlačné potrubie (flexibilné): 22/25/28/32/36/40
Krivka čerpadla
Rozmery čerpadla
| Q max Maximálny prietok | 2,8 l/s |
| Napätie | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 8,5 m |
| P max Maximálny príkon | 640 W |
| Dĺžka kábla | 1,2 m |
| Váha | 7 kg |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 75 °C |
| Objem nádoby | 5,7 l |
| Typ Typ prečerpávacej stanice | interiérové |
| EAN | 5710624187265 |


