Grundfos Unilift CC5 - M1 / 96280965
Grundfos Unilift CC5 - M1 / 96280965
Prehľad
Jednostupňové čerpadlo na odpadovú vodu bez dlhých vláknových komponentov. Vyrobené z kombinácie kompozit/nerez odolný proti korózii s chladiacim plášťom a vertikálnou výtlačnou dýzou.
Pripravené na použitie s rukoväťou na prenášanie, samočinným odvzdušňovaním, odnímateľnou základňou s filtrami na ploché nasávanie, sieťovým káblom s bezpečnostnou zástrčkou.
Súčasťou dodávky je aj: stupňovitý prechodový diel s vonkajším závitom 3/4" - 1" a 1 1/4" a spätná klapka na prenosné použitie.
Prevádzka pri ponorenom motore vďaka chladeniu plášťa motora. Prerušovaná prevádzka max. 20 spínacích cyklov za hodinu pri ponorení.
Plytké nasávanie do 3 mm hladiny vody bez ďalších dielov na ručnú prevádzku.
Ponorný motor so zabudovaným tepelným spínačom ako ochrana motora v prípade chodu na sucho a zablokovania. Ochrana motora proti vlhkosti prostredníctvom hermetického zapuzdrenia.
Trvalo mazané guľôčkové ložiská, tesnenie na strane média s dvojitým radiálnym tesnením hriadeľa s keramickým puzdrom pre dlhšiu životnosť. Jedno radiálne tesnenie hriadeľa motora. Medzikusová tesniaca komora so špeciálnym mazivom ako ochrana proti chodu nasucho.
Sieťový kábel s hermetickým tesnením k motoru.
Samoodvzdušnenie na bezpečné spustenie, ak je vaňa čerpadla suchá.
Technické parametre
| Menovitý prietok | 0.711 l/s |
|---|---|
| Maximálny prietok | 1.67 l/s |
| Menovitá výtlačná výška | 2.52 m |
| Maximálna výtlačná výška (H max) | 5 m |
| Maximálna veľkosť častíc | 10 mm |
| Schválenia | CE, LGA, VDE, UKCA, SEPRO |
| Materiály skriňa čerpadla | Polypropylén PP-GF15 |
| Materiály obežné koleso | Kompozitný materiál PP 20 GF |
| Materiály motor | Nerezová oceľ AISI304 |
| Materiály hriadeľ | Nerezová oceľ AISI304 |
| Materiály sacie sitko | Nerezová oceľ AISI304 |
| Okolitá teplota inštalácie | 0...40 °C |
| Typ pripojenia | R |
| Veľkosť prípojky | 1 1/4" |
| Maximálna hĺbka ponorenia | 2 m |
| Rozsah teploty čerpaného média | 0 - 40 °C |
| Prevádzková teplota média | 20 °C |
| Hustota média | 998,2 kg/m³ |
| Príkon | 250 W |
| Menovitý výkon (P2) | 0,108 kW |
| Sieťová frekvencia | 50 Hz |
| Menovité napätie | 1x 220 - 240 V |
| Menovitý prúd | 0.98 A |
| Trieda ochrany | IP68 |
| Trieda izolácie | B |
| Ochrana motora | Y |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Typ káblovej zástrčky | SCHUKO |
| Plavákový spínač | Nie |
| Čistá hmotnosť | 4.32 kg |
| Hrubá hmotnosť | 5.08 kg |
Materiály
- Skriňa čerpadla: Polypropylén PP-GF15
- Materiály obežného kolesa: kompozitný materiál PP 20 GF
- Motor: Nerezová oceľ AISI304
- Hriadeľ: Nerezová oceľ AISI304
- Sacie sitko: nerezová oceľ AISI304
Výkonnostná krivka
Rozmery
| Q max Maximálny prietok | 1.67 l/s |
| Napätie | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 5 m |
| P max Maximálny príkon | 250 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Priechodnosť častíc | 10 mm |
| Max. teplota čerpanej kvapaliny | 40 °C |
| EAN | 5700830761359 |
| Max. ponor motora | 2 m |
| Max. prúd motora | 0.98 A |
| Objednávacie číslo | 96280965 |
| Menovitý prietok | 0.711 l/s |
| Menovitý výtlak | 2.52 m |
