Kalové čerpadlo KSB Ama-Porter 501 SE
383 l/min
11,8 m
0,75 kW
Popis
Parametre
Ponorné kalové čerpadlo KSB Ama-Porter 501 SE
Prehľad
Ponorné kalové čerpadlo KSB Ama-Porter 501 SE / 3901710 sa vyrába ako vertikálne ponorné monoblokové zariadenie v prevedení zo sivej liatiny. Má jednostupňový, jednofázový striedavý motor vyrobený v súlade so smernicami VDE. Integrovaná teplotná ochrana vinutia je zabezpečená tepelným spínačom. Čerpadlo je vybavené 10 m pripojovacím káblom vrátane plavákového spínača a eurozástrčky a má pozdĺžne vodotesný, tvarovaný káblový vstup, ktorý zabezpečuje bezpečné a spoľahlivé používanie.
Funkcie a výhody
- Vysoká prevádzková spoľahlivosť aj v náročných prevádzkových podmienkach vďaka veľkoryso dimenzovanému motoru a tepelnej ochrane motora.
- Bezproblémová prevádzka vďaka veľkému priechodnému prierezu pre hrubé nečistoty (vírivé obežné koleso).
- Jednoduchý servis vďaka skrutkám z nehrdzavejúcej ocele v kontakte s médiom, ktoré umožňujú jednoduchú demontáž aj po dlhšom čase.
Materiály
- Teleso čerpadla: GG-20 (sivá liatina)
- Skriňa motora: GG-20 (sivá liatina)
- Obežné koleso: GG-20 (sivá liatina)
- Hriadeľ: nehrdzavejúca oceľ 1.4104
- Tesnenie hriadeľa: SiC/SiC (karbid kremíka)
Technické parametre
| Typ obežného kolesa | Vertikálna, ponorná monobloková jednotka |
|---|---|
| Motor | Jednostupňový jednofázový motor na striedavý prúd v súlade so smernicami VDE |
| Tepelná ochrana | Tepelný spínač vo vinutí |
| Pripojovací kábel | 10 metrov s plavákovým spínačom a eurozástrčkou |
| Vstup kábla | Pozdĺžne vodotesný, tvarovaný |
Charakteristická krivka čerpadla
| Q max Maximálny prietok | 383 l/min |
| Napätie | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 11,8 m |
| P max Maximálny príkon | 0,75 kW |
| DN výtlak - priemer | 50 mm |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Plavakový spínač | ja |
| Priechodnosť častíc | 45 mm |
| Hmotnosť | 23 kg |
| EAN | |
| Max. prúd motora | 6 A |
